15 חברות סייבר ישראליות יציגו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום בפני צמרת הבנקאות והממשל בתאילנד

CyberPic

 

בשבוע האחרון של חודש אוגוסט 2015, תקיים הנספחות המסחרית בתאילנד כנס רב משתתפים ורוד שואו של צרכני טכנולוגיות הגנת הסייבר הגדולים בתאילנד, בהשתתפות כ- 15 חברות סייבר ישראליות: צ’ק פוינט, ורינט, סייברביט (לאחר ההטמעה של חטיבת הסייבר של נייס), קאסטודיו (התעשייה האווירית), IMI (תע”ש), רפא”ל, סייבר ארק, סיי-נט, סנטינל וואן, פרוסקס, קומיוניטק, צ’קמרקס ורדוור. החברות הישראליות נחשבות למובילות בעולם בתחום הסייבר, הן מבחינת היכולות הטכנולוגיות והן מבחינת החדשנות שלהן.

 

הכנס:

ב-25/8 יתקיים כנס סייבר רחב היקף, בשת”פ עם מכון הייצוא, עם משרד התקשורת ומערכות המידע התאילנדי, MICT, סוכנות ETDA) Electronic Transactions Development Agency), שאמונה על המדיניות החדשה של משרד התקשורת ומערכות המידע, וכן המכון לטכנולוגיות הגנתיות – DTI) Defense Technologies Institute), הכפוף למשרד הביטחון התאילנדי.

אלוף במיל’, פרופ’ יצחק בן ישראל, יו”ר סוכנות החלל הישראלית ומי שהוביל להקמת מטה הסייבר הלאומי וסוכנות הסייבר הלאומית של ישראל תחת משרד רה”מ, יהיה אורח הכבוד והדובר הראשי בכנס ב- 25/8.

מהצד התאילנדי ישתתפו מנכ”לית ה- ETDA, גנרל בנג’רד טיינטונגדי (General Bunjerd Tientongdee) מהמכון לטכנולוגיות הגנתיות וכן בכיר מה- ETDA, שיערוך סקירה על הטמעת המדיניות החדשה של משרד התקשורת ומערכות המידע התאי לכלכלה דיגיטלית. כמו כן, ישתתפו בכנס כ- 250 בכירים תאילנדים מתחום הפיננסים, הממשלה, המשטרה והביטחון בתאילנד, חברות פרטיות וחברות שילוב מערכות (System Integrators) בתחום הביטחון. הכנס יכלול פאנלים והרצאות מקצועיות בתחום הסייבר, סימולציות והצגות תכלית של יכולות ומערכות בתחום הסייבר

לכנס, בהשתתפות כ- 250 בכירים תאילנדים, יגיעו מומחים מקומיים ובכירים בתחום הביטחון, הבנקים הגדולים של תאילנד, חברות הפיננסים, חברת החשמל המקומית וגורמי ממשל שיקיימו עם נציגי החברות הישראליות מפגשים עסקיים.

 

הרוד שואו:

לאחר הכנס, בתאריכים 26-28/8, תחל המשלחת רוד שואו בתאילנד ותיפגש עם הבנקים המובילים בתאילנד: SCBKBANK ,KTBGSB וכן עם חברת החשמל של תאילנד-  PEA ותשמע על צרכיהם ואתגריהם. לאחר מכן, תצגנה החברות הישראליות את יכולותיהן, מקרי בוחן, וטכנולוגיות, מוצרים ושירותים שונים כפתרון לאתגרים אלו.

בכנס הסייבר הישראלי וכן במהלך הרוד שואו בבנגקוק, ישתתפו נציגים מתחום הסייבר, שיבחנו הטמעת הטכנולוגיות של החברות הישראליות בסקטור הפיננסי, בארגוני וחברות ענק במדינה, בתחום ההגנה על המתקנים הקריטיים וכן במשרדי הממשלה, המשטרה והצבא התאילנדים.

מטרת הפעילות, בתקופה בה מתקפות סייבר מתרחשות חדשות לבקרים, היא חשיפה מרבית של החברות הישראליות למקבלי ההחלטות בתאילנד בסקטורים הציבורי והפרטי.

לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר הכנס.

צור קשר עם:

ברק שרעבי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל