משלחת בתפזורת, או בפשטות- קריאה לחברות פינטק, סייבר, M2M, IOT להגיע לסינגפור לפגוש שותפים פוטנציאליים

הנספחות הכלכלית בסינגפור מזמינה חברות ICT ישראליות להגיע לסינגפור ומתחייבת לתאם מספר פגישות מול גורמים מקומיים רלוונטיים.

במסגרת מאמצי הפיתוח העסקי שלחברות ישראליות באסיה, בתחומי הסייבר, פינטק M2M ו- IOT, אנו מציעים לכם להגיע לאי הקטן ליומיים שלושה על מנת להכיר את הגורמים המקומיים עמם אנו בקשר ואשר מעוניינים להיחשף ולשתף פעולה עם חברות ישראליות המציעות פתרונות מעולמות תוכן אלו.

BIOMETRIC

סינגפור היא שוק קטן, צפוף הטומן בחובו כלכלה גלובלית ומתקדמת. הבעלות על מכשירי פלאפונים היא מהגבוהה בעולם ועומדת על 148%, מספר בתי האב המרושתים בפס רחב עומד על 106%, מרבית השטחים הציבוריים מכוסים בתשתיות Wi Fi, כולל שדה התעופה, אזור העסקים המרכזי, הפארקים הציבוריים והרכבת התחתית. מפעילת הטלקום הגדולה בסינגפור, סינגטל (Singtel), פעילה מאוד בארץ ואף רכשה בשנים האחרונות שתי חברות בעולם התוכן והפרסום הדיגיטלי בסכומים נכבדים. ראוי שחברות, אשר מעוניינות לפעול בסינגפור, ידעו, כי ההזדמנויות בשוק נמצאות בעיקר בפתרונות, שיניבו כסף למפעילות הסלולריות ויהפכו את המשאב הזמין ביותר, קרי הסמארטפון, לכסף עבורן. גם חברות שמספקות פתרונות להעברת מידע באופן זול ויעיל יתקבלו בעניין רב.

"סייברסקיוריטי", מילת הבאזז איננה רק באזז אלא איום אמתי על הסדר הציבורי ועל מוסדות פיננסים, חברות תשתיות לאומיות והממשלה המקומית. הנושא מעסיק רבות את מקבלי ההחלטות במדינה וגם את ה- SMEs ובנוסף תחומי ה"אינטרנט של הדברים" וטכנולוגיות של "מכונה למכונה" מקבלים בשנים האחרונות דחיפה מכל הפעילים בזירה הטכנולוגית.

אם לחברתכם יש טכנולוגיה רלוונטית לצירופים הפופולריים, שנזכרו לעיל, סינגפור היא שוק יעד מבחינתכם וכן יש לכם את היכולת להגיע ולהשקיע בלקוחות הסינגפוריים, שאינם קלים לשכנוע (!), אנחנו נשמח לראותכם כאן ולתאם לכם פגישות B2B עם גורמים מובילים ורלוונטיים במדינה. גם משקיעים יכולים למצוא עניין בטכנולוגיות מסוימות וההגעה לסינגפור תהיה הכרחית על מנת להתחיל את מערכת היחסים עמם.

הרשת העסקית שלנו כוללת אופרטורים, SIs, חברות קטנות ובינוניות שרוצות להגדיל את הפרודוקטיביות שלהן והפתרונות שלכם קלים באופן יחסי להטמעה ולהפחתה בכמות ידיים עובדות (האבטלה בסינגפור עומדת על 1.8% ומהווה אתגר רציני למעסיקים) ואנו מעמידים לרשותכם אותה ואותנו בכל רגע.

אנא פנו אלינו לקבלת מידע נוסף ולבדיקת ההיתכנות של השירות והפתרון שלכם ללקוחות סינגפוריים.

בהצלחה!

צור קשר עם:

רון שניר

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל