יו"ר התאחדות התעשיינים של תאילנד הגיע לישראל בראש משלחת עסקית בכירה

1434566924610_resized

בשבוע שעבר ביקרה בישראל משלחת של כ- 20 אנשי עסקים בכירים מתאילנד. במהלך הביקור, נציגי המשלחת נחשפו לטכנולוגיות של חברות ישראליות רבות בתחום הרפואה, האריזה, ההייטק והאנרגיה וכן לשתי חממות טכנולוגיות, חברת מקורות ועוד.

 

המשלחת העסקית הגיעה יחד עם משלחת נוספת של כ- 16 נציגים ממשרד החוץ ומשרד המדע והטכנולוגיה של תאילנד, שביקרה בארץ באותה עת.

שגרירות תאילנד בישראל והנספחות המסחרית של משרד הכלכלה הישראלי בבנגקוק תיאמו את הביקור בשיתוף עם מכון הייצוא הישראלי, התאחדות התעשיינים בישראל ואיגוד לשכות המסחר.

1434566923065_resized

המשלחת הובלה ע"י יו"ר התאחדות התעשיינים של תאילנד, שהינו הבעלים של חברת טכנולוגיות המידע והטלקום SYNNEX, חבר המועצה המחוקקת התאילנדית (National Legislative Assembly) במשטר המכהן ואחד מהאנשים המשפיעים ביותר בתאילנד בתחום הכלכלה.

כמו כן, כללה המשלחת, אנשי עסקים בכירים, ברמת בעלים והנהלה בכירה של חברות ענק בתאילנד (PFP, SCG, Greater Pharma, Southern Group, Indorama ועוד).

1434566926401_resized

 

מדובר בביקור היסטורי של משלחת עסקית בכירה וגדולה מתאילנד לישראל. תאילנד, שהינה המרכז הגאוגרפי של דרום מזרח אסיה, היא אחת המדינות היצרניות הגדולות בעולם והקהילה העסקית בתאילנד שמה לה למטרה לשדרג את יכולות הייצור הקיימות שלה ולפתח יכולות בתחומים נוספים על מנת לשמר את מעמדה כמובילה באזור.

בתאילנד יש הערכה גדולה ליכולות הטכנולוגיות של ישראל והגעת משלחת נציגי תעשייה כה בכירים בסדר גדול כזה, משקפת את החשיבות שרואה הסקטור העסקי בתאילנד בתרומתה הפוטנציאלית של ישראל לשדרוג היכולות במשק התאילנדי, תוך הטמעת טכנולוגיות ישראליות, שיתנו ערך מוסף לתעשייה התאילנדית על פני מתחרותיה.

התאילנדים נמצאים כעת בשלבים מתקדמים של בניית יכולות לפני כינון האיחוד הכלכלי של מדינות אסיין (ASEAN Economic Community), שצפוי להתחיל בסוף 2015. ביקור זה הוא חלק מעבודה ארוכת טווח של הנספחות מול התאחדות התעשיינים של תאילנד ואנו מקווים שהתאילנדים קיבלו ערך מלא מהביקור וחשיפה לניסיון והידע שיש לחברות הישראליות בתחום.

 

1434381597214_resized

צור קשר עם:

ברק שרעבי

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל