תערוכת אגריטך 2015 – משלחות תאילנד ומיאנמר

agritech-logo

עדיין מוקדם לסכם תערוכה שעוד לא הסתיימה, אך ב- 28 באפריל 2015, החלה בתל אביב תערוכת אגריטך 2015. אגריטך 2015 היא תערוכה וכנס חקלאות, הנערך זו השנה ה-19, כאשר משלחות הגיעו מכל רחבי תבל. התערוכה צפויה להסתיים ב- 30 באפריל 2015.

במהלך התערוכה הוצגו טכנולוגיות, יכולות וניסיון רב של חברות ישראליות המובילות בעולם בתחומי עיבוד תוצרת חקלאית וטיפולה לאחר הקציר (Post-Harvest), עיבוד מזון (Food Processing), ניהול פרוייקטי חקלאות, מתקני חליבה (Dairy Farm), מים, השקייה, דשנים ועוד. במהלך האירוע הוקם ביתן חדשנות ישראלית, התקיימו פאנלים מקצועיים בהם השתתפו מומחים מכל העולם, וכן אירועי צד רבים כולל אירוע השקעות וכו'.

המשלחות:

המשלחת מתאילנד כללה לא פחות מ- 36 אנשים (ב- 5 משלחות שונות) בראשות סגן שר החקלאות של תאילנד (Dr. Apichart Pongsrihadulchai), סמנכ"לי משרד, ארגונים ולשכות מסחר אנשי עסקים וחברות גדולות בתחום החקלאות.

IMG-20150429-WA0005_resized

IMG-20150429-WA0014_resized

המשלחת ממיאנמר כללה כ- 25 אנשים (ב- 3 משלחות שונות) בראשות סגן שר החקלאות של מיאנמר, U Zaw Khin, שר החקלאות של מנדליי, U Than Myint ואנשי עסקים וחברות רבות בתחום החקלאות.

IMG-20150429-WA0006

למשלחות נתפרו תוכניות ביקור מתאימות, שכללו מפגשים עם שר החקלאות הישראלי יאיר שמיר, ביקור באתרי חקלאות ומים לכל אורכה של ישראל (מצפון הארץ ועד לדרומה). כמו כן, במהלך התערוכה נפגשו המשלחות עם חברות ישראליות רבות בביתניהן ואתריהן.

[cycloneslider id="agritech2015-thailand"]
אל משלחות אלו הצטרפו Jo ו- Gibb, עובדות הנספחות המסחרית בבנגקוק, אשר ליוו אותן ודאגו שתכניות הביקור תבוצענה על הצד הטוב ביותר.

IMG-20150429-WA0011_resized

הנספחויות הכלכליות בכל העולם וכחלק מהן גם הנספחות המסחרית בבנגקוק, שאמונה גם על מיאנמר (תחת מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה הישראלי), פעלו רבות יחד עם משרד החוץ (מבחינת הנספחות בבנגקוק יחד עם שגרירי תאילנד ומיאנמר – שמעון רודד ודני זונשיין בהתאמה וכמובן הצוות בישראל), משרד החקלאות, מכון הייצוא, מש"ב, וכו', על מנת להביא לכך, שאנשים איכותיים מהשורה הראשונה יגיעו לישראל, יחשפו ליכולות הישראליות ונקווה שאף יטמיעו חלקן במדינותיהם.

לתוכנית התערוכה לחצו כאן.

צור קשר עם:

ברק שרעבי

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל