אירוע חדשנות בתאילנד עם ד"ר יוסי ורדי

FotorCreated1_1

הנספחות בבנגקוק מטפלת בסקטורים רבים עם התמקדות בסקטורים מסויימים. אחד מהסקטורים האלו הינו סקטור ה- ICT.

במסגרת הפעילויות המגוונות, שאנו מקיימים בתאילנד בסקטור הזה, קיימה הנספחות המסחרית אירוע חדשנות ויזמות בבנגקוק ביום א' ה-8 במרץ 2015. מטרת האירוע הייתה קידום ותמיכה בתשתית הטכנולוגית של תאילנד וכמובן קידום טכנולוגיות ישראליות.

האירוע כלל את אורח הכבוד של הנספחות, ד"ר יוסי ורדי, סמנכ"ל חברת הטלקום, חברות ואנשי טכנולוגיות מישראל, וכן, את מנכ"ל פארק הטכנולוגיות הממשלתי של תאילנד, חברות טכנולוגיות, אקדמיה, ממשל ואינטגרטורים תאילנדים.

במהלך האירוע התקיימו הרצאות מקצועיות של ד"ר ורדי, סמנכ"ל חברת AIS (חברת הטלקום הגדולה בתאילנד) וכן פאנל מומחים ישראלי, תאילנדי בהנחיית יוסי ורדי ואנוכי.

על יוסי ורדי אין צורך להכביר במילים. די אם נאמר כי הוא אחד מאבות הסטרטאפים והחדשנות בישראל ומקדיש המון מזמנו לקידום ישראל בעולם (DLD, STREAM etc).

בהרצאתו המרכזית באירוע, חלק ד"ר ורדי את הדרכים בהן, לדעתו, ישראל יכולה לתרום בקידום התשתית הטכנולוגית באסיה בכלל ובתאילנד בפרט. כמו כן, דיבר ד"ר ורדי על השינויים, שעוברים על אופן המימון של סטרטאפים וההבנה של החברות הגדולות והצורך שלהן לממן חברות קטנות כחלק מהשקעתן במחקר ופיתוח (R&D) בחברתן, מוצריהן ושירותיהן, בנוסף להשקעות קרנות ההון (VCs).

FotorCreated6

במהלך האירוע סמנכ"ל AIS, מר וואיוואניצ'אקי (Pairoj Waiwanijchakij), פרס את תוכנית החברה להשקעות בטכנולוגיות ב- 5 השנים הקרובות וציין את העבודה, שהחלה בשנים האחרונות, עם חברות ישראליות, שחתמו הסכמים עם AIS.

FotorCreated3

במהלך פאנל המומחים, שהתקיים בהנחיית ד"ר ורדי ואנוכי, הועבר מידע רב בין המשתתפים על עוצמת הטכנולוגיות של החברות הישראליות, האתגרים לחברות בתאילנד ואסיין, שת"פ אפשרי בין החברות הישראליות והתאילנדיות, ההתפתחות וההשקעה כיום בטכנולוגיות בתאילנד, טרנדים ופרוייקטים עתידיים, וכו'.

מר צ'ארואנפאן (Amarit Charoenphan), שותף ומייסד חברת HUBBA, חשף את האירועים לשנת 2015, שיאפשרו קידום טכנולוגיות ישראליות בתאילנד, הפעילות הרחבה של החברה והשקעתה בגידול חברות סטרטאפ ותמיכה בפיתוח התשתית בתאילנד.

 

למידע על האירוע באנגלית לחצו כאן.

צור קשר עם:

ברק שרעבי

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל