הבנקים בקוריאה מחפשים פתרונות אבטחה ישראלים!

תעשיית הפיננסים בקוריאה היא תעשייה ענפה עם פעילות של בנקים מקומיים ובינלאומיים, חברות ביטוח, חברות השקעה, ובורסת KRX עם פעילות של כ – 1.2 טריליון דולר.

KRX
לוגו בורסת KRX שבבוסאן

רוב הפעילות של תעשיית הפיננסים מתבצעת על ידי מערכות תקשורת מתקדמות, מה שהופך אותן ליעילות ונוחות יותר ללקוח/משתמש, אך גם חשופות להתקפות סייבר.

בשנים האחרונות, קוריאה נמצאת תחת מתקפות סייבר רבות (ארה"ב, קוריאה וישראל הן בין המדינות המותקפות בעולם) ובשנה האחרונה היו מקרים רבים של פריצה למאגרי המידע וגנבת זהות של לקוחות. כמו כן, המערכת נמצאת תחת רגולציה רבה ועל מנת למנוע התקפות דומות ישנם מגבלות רבות המקשות על השימוש של הצרכן בשירותים הפיננסים.

לדוגמא, ב-2013 התקפת סייבר על Shinhan Bank, הבנק הרביעי בגודלו בקוריאה, הצליחה לשתק את השירותים, שהבנק מעניק באינטרנט, למספר שעות וב- 2014 הותקף כור גרעיני ופורסמו פרטים אישים של העובדים בכור וכן התכניות בנייה של הכור עצמו.

תכנית הפיתוח של Korea Financial Services Commission, הרגולטור המרכזי של תעשיית הפיננסים והבנקים בקוריאה, ל-2015, מתמקדת בפיתוח החדשנות הפיננסית והרחבת השימוש בכלים פיננסים באינטרנט, אך בדגש על חיזוק אבטחת המידע של המערכת הפיננסית.

ב-4 ביוני הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בקוריאה, בשיתוף עם מכון היצוא הישראלי, תקיים אירוע לקידום פתרונות סייבר של חברות ישראליות לענף הפיננסי. 

האירוע יתקיים בשיתוף עם Korea Financial Investment Association, אגודה המייצגת את כל התעשייה הפיננסית בקוריאה וחברים בה 301 גופים פיננסים כגון: Goldman Sachs, Kyobo Securities, SK Securities, Kookmin Bank, HSBC Korea. המשלחת תקיים פגישות אישיות עם מפיצים, גופים פיננסים וכן גורמי ממשל במטרה לקדם את הפעילות של חברות ישראליות בקוריאה.

חברות ישראליות המעוניינות להירשם למשלחת יכולות להירשם עד ה-2 באפריל.

למידע נוסף לחצו כאן.

מספר המקומות מוגבל!

 

צור קשר עם:

שי פילר

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל