חברת המחשבים הראשונה בקוריאה מחפשת טכנולוגיה ישראלית

TriGem, חברת המחשבים הראשונה בקוריאה, מחפשת חדשנות ישראלית.

מעטים הישראלים שמכירים את TG (קיצור של TriGem), אך היא למעשה חברת המחשבים הראשונה בקוריאה.

החברה נוסדה ב-1980 והייתה בין החלוצים של תעשיית ההיי-טק הקוריאנית, ולמעשה פתחה את הדלת לחברות שאנחנו מכירים כיום כגון LG וSamsung.

החברה יצרה מחשבים אישיים, מסכים, אך גם פיתחה את מעבד התמלילים הקוריאני הראשון, קרן ההון סיכון הראשון בקוריאה ומיזמים רבים נוספים, עד שגדלה למעמד של Chaebol (קונגלומרט בכלכלה הקוריאנית).

ב-2012, בנו של מייסד החברה רכש מחדש את החברה וקבע לה חזון ומטרה חדשים – לחזור להיות יצרנית טכנולוגיה מובילה בקוריאה ולהוביל עם מוצרי נישה ייחודים.

כיום, החברה עוסקת בייצור מוצרי אלקטרוניה, כגון: מסכי טלוויזיה גדולים (מעל 70 אינץ’), מחשבים, קופסאות תקשורות ועוד עבור השוק הקוריאני.

עקב ההיסטוריה של TG, לחברה קשרים הדוקים עם כל היצרנים המרכזים בקוריאה, יצרני טכנולוגיה באסיה, מערך הפצה מקומי ובינלאומי וכמובן מותג מקומי שמוכר לכל קוריאני.

נשיא החברה פועל בשיתוף עם הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה בסיאול במטרה למצוא שותפים עסקיים בישראל, ונמצא כעת בביקור בישראל במטרה למצוא טכנולוגיות חדשות, אשר יוכלו לעזור להמציא את הדבר הגדול הבא.

חברות ישראליות עם טכנולוגיות יחודיות בתחום :

  • Cyber Security for IOT, Mobile
  • Electric Vehicle: Embedded Software and Solution
  • Mobile Solution: Fingerprint ID Sensor, Motion Recognition Sensor
  • PCB , Display Panel, Semiconductor Lithographic Manufacturing Equipment, VLSI Design Automation, Electronic Design Automation – Semiconductor and Equipment

אשר מחפשות שותף אסטרטגי, השקעה, JV או אינטגרטור להחדרת הטכנולוגיה שלהם לשוק הקוריאני והעולמי בכלל מוזמנות לשלוח לנספחות מידע רלוונטי באנגלית.

מי יודע אולי הדבר הגדול הבא יהיה של TG-Israel.

צור קשר עם:

שי פילר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל