הענקית הטאיוואנית מחפשת את הסטארטאפ הישראלי הבא

הענקית הטאיוואנית פוקסקון, האחראית לייצור והרכבת רוב מכשירי האייפון בעולם, השיקה שרות חדש לסיוע לחברות סטארט אפ בתחילת הדרך.

לפוקסקון לקוחות רבים ובראשם חברת אפל ורווחיה עולים בהתמדה, אך החברה מודעת לכך שהיא לא יכולה להרשות לעצמה לקפוא על השמרים. התחרות בעולם האלקטרוניקה עזה וללא חידושים טכנולוגיים פוקסקון תאבד את הרלוונטיות שלה.

בשל כך, פוקסקון מעוניינת לאתר חדשנות טכנולוגיות, בעיקר של חברות בתחילת הדרך, ולסייע להן לפתח מוצר מוגמר.

לצורך כך, פוקסקון השיקה את פלטפורמת KICK2REAL, באמצעותה חברות יכולות לשלוח ישירות לפוקסקון את הרעיון שלהן לפיתוח טכנולוגי ופוקסקון תסייע לפרויקטים הנבחרים לפתח אב טיפוס ללא כל עלות. פוקסקון עשויה להשקיע במוצר בעצמה או לסייע לחברה לגייס כספים ממקורות אחרים. בנוסף, מוצעים שרותי שיווק למוצר. בהמשך, אם שני הצדדים יהיו מעוניינים בכך, פוקסקון תוכל להטמיע את הפיתוח הטכנולוגי במוצריה, לייצר מוצר חדש לחלוטין או לחילופין לסייע לחברה למצוא יצרנים אחרים המתאימים לצרכיה.

 

פוקסקון מעוניינת בתחומים שונים, כגון: טלפוניים ניידים ואביזרים משלימים לטלפונים ומחשבים, אופטיקה וחומרים חודשים, ניידות חשמלית, תוכנה, מכניקה, אנרגיה, בריאות, הנדסת חומרים וטכנולוגיית ענן.

נציגי פוקסקון מסרו לנספחות הכלכלית כי אמנם הם פתוחים לבקשות מכל העולם, אך הם מעוניינים במיוחד בפיתוחים ישראלים. זאת כחלק מעניין הולך וגובר בישראל ומגעים המתנהלים בחודשים האחרונים בין פוקסקון לחברות ישראליות. זוהי הזדמנות פז לחברות ישראליות בתחילת דרכן לחבור לענקית טכנולוגיה כמו פוקסקון ולעלות על מסלול המראה ישיר לשוק האסייתי.

ניתן למצוא מידע נוסף על KICK2REAL בכתבת הוול-סטריט ג’ורנל.
חברות סטארטאפ המעוניינות לפנות לפוקסקון יכולות לעשות זאת ישירות דרך אתר החברה. לייעוץ נוסף ניתן לפנות אליי.

למידע נוסף:

taipei@israeltrade.gov.il

 

*הפוסט נכתב על ידי רוני אורן, עובדת המחלקה הכלכלית.

צור קשר עם:

דורון חמו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל