השקעות SEED בביוטק- יש משקיעים כאלו (מסינגפור)!

esco-group-of-companies

 

 

קבוצת Esco, חברה סינגפורית בינונית בגודלה (כ- 200 מיליון דולר הכנסות בשנה) בתחום הציוד הרפואי ומדעי החיים, הקימה לפני זמן קצר קרן השקעות קטנה בגודל של 10 מיליון דולר למטרת השקעות seed בחברות בתחום הביוטק.

החברה הוקמה בשנת 1978, ומנוהלת על ידי בחור צעיר ומבריק בן 30, שירש את החברה לפני כעשור מאביו. החברה מתמחה בפיתוח של ציוד מעבדות, ציוד רפואי ופתרונות ציוד לתעשיית הפרמצמבטיקה (לדוגמא: תאי בטיחות ביולוגיים, אינקובטורים למעבדות, תנורים ותאי חימום, קבינות זרימה מרובדות וכו’). מוצריה מיוצרים בסינגפור ובשני אתרים נוספים בעולם ונמכרים ברחבי 100 מדינות שונות, בעיקר באסיה ובעיקר בקרב לקוחות, שמנהלים מעבדות מחקר קליניות ותעשייתיות (בתי חולים, חברות פארמה, אוניברסיטאות). בחברה מועסקים 700 עובדים ובעלותה הינה פרטית.

מנכ”ל החברה ומדענה הראשי יגיעו לישראל במהלך חודש יוני לבחון השקעות “סיד” בסדרי גודל של 1-2 מיליון דולר בחברה, כאשר מטרתם היא להוות שותפים אסטרטגיים, בעיקר באסיה לחברות, כאשר יגיעו לשלבי השיווק והמכירות. חברות המעוניינות לעשות licensing למוצרים שלהן או מעוניינות להגדיל את החשיפה שלהם לשווקים באסיה, יכולות להיות רלוונטיות ולמצוא באסקו שותף מתאים.

במהלך הביקור ייפגשו נציגי אסקו עם “אינקובטורים” ו”אקסלרטורים” שונים המתמחים במדעי החיים, עם משרדי מסחור טכנולוגיות באוניברסיטאות השונות, משקיעים בתחום הביוטק על מנת לחבור להשקעות משותפות, וכן עם חברות צעירות המחפשות משקיעים. מעניין לראות, כי החברה מעוניינת בעיקר להיפגש עם מדענים ויזמים, אשר נמצאים בשלבי גיבוש הרעיון והתכנית העסקית, ולא מחפשת בכלל חברות, אשר סיימו לפתח את הטכנולוגיה שלהם.

בהקשר הזה אפשר לציין את הנושאים, שמעניינים את אסקו שיהיו מהות הפיתוח והפתרונות:

Microchips for rapid detection in clinical and research

In Vitro Diagnostics – kits and equipment

Human health monitor products – portable device, software and database

Medical devices –  Endoscopy and  dialysis

Novel research kits and reagents

Analytical instruments – HPLC, Flow cytometry, Cell counting ,Mass spectrometry and Next generation sequencing

Laboratory and industry equipment

 

אנו מציעים לכל מי שמתעניין להיפגש עם חברת אסקו, במידה והנושאים הנ”ל רלוונטיים לתחום המחקר שלו, לפנות לנספחות הכלכלית בסינגפור ולקבל את סיוענו.

esco 2

נקווה לעדכן בהמשך בהשקעות סינגפוריות בישראל בתחום הביוטק.

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל