ביקור משלחת חברות HLS ישראליות בבנגקוק, תאילנד

HLS event Image1_2

 

ב-16 בספטמבר 2014, התקיים בתאילנד אירוע בהשתתפות חברות מובילות ישראליות בתחום בטחון המולדת, HLS, שכלל חברות בתחומי הסייבר, הגנת גבולות וניהול משברים. הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בבנגקוק יזמה את האירוע בשיתוף פעולה עם מכון הייצוא, וכן בשיתוף פעולה מלא עם נציגות משרד הביטחון ונספחות משטרת ישראל בבנגקוק.

האירוע כלל את הגופים הישראליים הבאים: התעשייה האווירית (IAI), רפא”ל (RAFAEL), ורינט (VERINT), נייס (NICE), וכן תע”ש (IMI).

HLS event Image2

במהלך האירוע סקר לוטננט גנרל בונג’רד טיינטונגדי (Lt. General Bunjerd Tientongdee), מנכ”ל האגף להגנת מידע וטכנולוגיות חלל במשרד הבטחון התאילנדי, את אתגרי בטחון המולדת בתאילנד, תוך התמקדות בתחום הסייבר. באירוע השתתפו מעל 180 בכירים מהצבא והמשטרה התאילנדית (כולל השתתפות 4 גנרלים בדרגת אלוף ומעלה) כמו גם מחברות בטחון מולדת תאילנדיות רבות.

HLS event Image3

בתאילנד, שעברה הפיכה צבאית במאי 2014, יש חשיבות רבה לפעילות מול הצבא והמשטרה, ומטרת האירוע, שהווה פעילות קידום בתאילנד לחשיפת אירוע הגנת המולדת, שייערך בישראל ב- 9-12 בנובמבר 2014, היא העברת ידע והתרשמות מהטכנולוגיות הישראליות בתחום הגנת המולדת.

אירוע זה, שהתקיים זמן קצר לאחר סיום מבצע צוק איתן בישראל, נתן אפשרות להסביר בתאילנד, כי ישראל, שנאלצת להתמודד באופן תדיר עם איומים על בטחון המדינה, מתקניה ואזרחיה – צברה ניסיון אדיר בהתמודדויות עם אתגרים אלו, כאשר החברות הישראליות מובילות בעולם בתחום בטחון המולדת, וחולקות ידע זה עם ידידנו על מנת לסייע להם להגן על מדינתם.

 

למידע נוסף על האירוע.

צור קשר עם:

ברק שרעבי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל