הנספחות הכלכלית בסידני – המפתח שלכם לענקית התקשורת האוסטרלית טלסטרה

טלסטרה (Telstra) הינה חברת התקשורת והאינפורמציה המובילה, הוותיקה והגדולה באוסטרליה, בכל תחומי השירות והתשתיות ובכלל זה בתחום הטלפוניה הניידת והקווית, שירותי טלוויזיה ואינטרנט. בכדי לסבר את האוזן נציין, כי החברה מעניקה 15.1 מיליון שירותים לטלפוניה ניידת, כ-8 מיליון שירותי קול קבועים וכ- 2.8 מיליון שירותי פס רחב.

מעבר לאוסטרליה, לטלסטרה פעילות בינלאומית ענפה בדגש על CSL, רשת הפעלת הסלולאר בהונג-קונג, ופעילות רחבה בסין. סך ההכנסות ממכירות של חברת טלסטרה בשנה החולפת היו כ-25 מיליארד דולר מתוכם כ-4 מיליארד דולר רווח תפעולי.

בשל חשיבותה ומרכזיותה של החברה, פעלה הנספחות הכלכלית בשנתיים האחרונות באופן ממוקד מול אגפים שונים בחברה וכתוצאה מכך, הנספחות יצרה ופיתחה קשרים עסקיים מגוונים עם גורמי מפתח האחראים על השקעות החברה. קשרים פותחו, בין היתר, עם אחראי השקעות בתחום מחקר ופיתוח טכנולוגיות חדשות ובכלל זה עם הממונים על ההחלטות בדבר השקעות בחברות סטארט-אפ ובגורמים המנהלים את חטיבת הענן, יישומים ובטחון מידע.

הנספחות יודעת למפות את בעלי התפקידים הרבים בחברת הענק וכפועל יוצא, ביכולתנו לסייע כיום לחברות ישראליות בעלות טכנולוגיה רלוונטית ולהציגן בפני המנהלים הרלוונטיים שבענקית התקשורת האוסטרלית.

באוגוסט 14′, השיקה חברת טלסטרה את TSG) Telstra Software Group), חברת-בת ייעודית, אשר מטרת פעילותה היא לנהל תקציב של מאות מיליוני דולרים המיועדים להשקעה בחברות סטארט-אפ בכל העולם.

חברת טלסטרה שמה לה למטרה לאתר ולרכוש הזדמנויות טכנולוגיות בכל העולם ולצורך כך מנהלת מערכים מיוחדים שתפקידם יהיה להוציא רכש מתאים אל הפועל. מערכים אלו (כגון:Ooyala ו- Muru-D, החוסים תחת חטיבת GAP) Global Applications and Platforms)) פועלים לאיתור טכנולוגיות מתאימות מתחילת 2013, אך טרם איתרו הזדמנויות רכש על אף התקציב העצום העומד לרשותן.

הנספחות הכלכלית באוסטרליה מעריכה, כי בשלה העת לרכש טכנולוגיה ישראלית רלוונטית וכי העיתוי הנוכחי מהווה הזדמנות פז להצגת הצעות לחברה.

צור קשר עם:

אתי לוי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל