הקבוצה ההודית Srei מחפשת שותפויות בתחום המים

הקבוצה ההודית Srei מחפשת שותפויות בינלאומיות בתחום המים.

החל משנת 1989, בה החלה את פעילותה, קבוצת Srei נחשבת לחלוצה במימון ופיתוח תשתיות בהודו. החברה מתמקדת בתשתיות ומציעה מגוון רחב של שירותים תחת מטרייה אחת. לחברה רשת של 99 משרדים בכל רחבי הודו, עם בסיס לקוחות של למעלה מ-30,000 ונכסים בשווי של מעל 57 מיליארד דולר.

חברת Srei מובילה בשוק מימון ציוד תשתיות בהודו ומחזיקה כיום כ-30% מנתח השוק (בתחומי בינוי, נפט וגז, כרייה, נמלים ורכבות). הקבוצה מחפשת כעת הזדמנויות להתרחבות במגזרים מתפתחים אחרים כמו: מים וטכנולוגית שפכים, ציוד רפואי, תשתיות כפריות. למרות שהחברה השקיעה מיליארדים במגזרי תשתיות בהודו, לא היתה להם חשיפה לתחום המים לפני שהשקיעו בחברת “Swach Environment” בשנת 2011. קבוצת Srei נותנת גיבוי מלא לחברת בת החדשה שלה ועוזרת להם להסיר מכשולים בשוק הודי.

srei1חזון חברת “Swach Environment” הינו לספק פתרון משולב למים וניהול שפכים, טיפול בפסולת מוצקה ומיחזור, כמו גם לשרת מגזרים ציבוריים ופרטיים ע”י פתרונות קצה עם טכנולוגיות ברמה עולמי. כשחקנים חדשים בשוק ההודי, Swach בוחנים הזדמנויות לניהול מים, כמו למשל טיפול תעשייתי במים ושפכים עבור תעשיית החשמל, פלדה, הנדסה כבדה, כימיקלים, דשנים, נפט וגז, מגזרי תרופות, ההתפלה ומיחזור, על ידי שיתוף פעולה עם חברות זרות כשותפות טכנולוגיות. הם יצרו שותפויות מצליחות עם ויאוליה וסימנס ומחפשים באופן פעיל שותפויות חדשות. חברת Swach זכתה לאחרונה בפרויקט Public Privat Partnership (PPP) בדלהי בשווי של 85 מיליון דולר בשותפות עם ויאוליה מים (Veolia Water). פרויקט זה הינו למערכת הולכה וטיפול במים בדלהי עם חוזה ל- 15 שנה.

חברת “Swach Environment” פנתה אלינו בכדי למצוא אפשרויות לשיתוף פעולה עם חברות ישראליות בהודו. אנו מאמינים שזו הזדמנות נפלאה מאחר והאפשרויות בעבודה עם חברה כזו הן עצומות. ניתן לשלב הטמעת טכנולוגיות חדשות, תכנון וייעוץ. כדאי לנצל את הפלטפורמה הזו זו עבור כניסה מהירה לשוק בהודו עם שותף חזק מאוד.

 

צוות הנספחות הכלכלית בשגרירות ישראל בניו דלהי ישמח לסייע לכם ביצירת קשר ובכל שאלה נוספת.

נכתב על ידי:

noaנועה אמסלם, B.Sc בהנדסה אזרחית וסביבתית.

מנהלת תחום המים, חקלאות ואנרגיה בנספחות הכלכלית בשגרירות ישראל בניו דלהי.

אימייל: noa.amsalem@israeltrade.gov.il

בקרו אותנו גם בבלוג הודו בשפה האנגלית

אנחנו זמינים כמובן גם כאן:  LinkedIn | Facebook | Twitter

צור קשר עם:

יוני בן זקן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל