לא רק המשרד לבטחון פנים: כנס עסקי לפתרונות אבטחה וסייבר בוייטנאם

הנספחות המסחרית בשגרירות ישראל בוייטנאם, בשיתוף מכון היצוא, יקיימו כנס עסקי בתחום בטחון המולדת (HLS) ביום ה’, 28.8.2014, בין השעות 8.00-13.00 בהאנוי. הכנס נועד להרחיב את פעילות הנספחות מול חברות עסקיות (ממשלתיות ופרטיות) וייטנאמיות ולקדם הגעת אורחים מוייטנאם לכנס בטחון המולדת הבינ”ל שיתקיים ישראל באוקטובר.

הכנס נערך בשיתוף VNISA– Vietnam Information Security Association ויוזמנו אליו מנהלי מערכות מידע, מנהלי אבטחה ובכירים מחברות וייטנאמיות גדולות וגופים ממשלתיים רלוונטיים. הדובר המרכזי בכנס יהיה מר אבי שביט, מנהל תחום סייבר במדען הראשי במשרד הכלכלה.

בתוך כך, אנו מבקשים לתת במה גם לחברות ישראליות שיהיו מעוניינות להציג בכנס את פעילותן בתחום בטחון המולדת, תוך דגש על מוצרים ושירותים למגזר העסקי (הן הגנה פיזית והן בתחום הסייבר). התמקדות זו נובעת מהרצון לקדם תחומי פעילות פחות מוכרים של חברות ישראליות לאחר שכבר נעשית מזה מספר שנים עבודה ענפה מול מנגנוני הבטחון הממשלתיים של וייטנאם.
HLS

חברה המעוניינת להציג בכנס (פרזנטציה של 5-10 דק’) מתבקשת לפנות לנספח המסחרי, צפריר אסף, עד יום ב’, 11.8.  חברות המעוניינות בכך יוכלו לקבל את סיוע הנספחות בתיאום פגישות עסקיות עם משתתפי הכנס או גורמים אחרים בוייטנאם בימים הסמוכים לכנס. חברות שאינן מעוניינות להציג פרונטלית יכולות להעביר לשגרירות חומרים שיווקיים עד יום ב’, 25.8. חומרים אלה יחולקו לבאי הכנס. יש לידע אותנו מיד עם משלוח החומרים על מנת שצוות הבטחון של השגרירות יוכל לבדוק את המשלוח עם הגעתו.

אנא צרו עמנו קשר בכל שאלה או בקשה.
שיהיה לכולנו חודש שקט ומוצלח.
צפריר

צור קשר עם:

צפריר אסף

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל