הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

אוסטרליה בוחנת דרכים מקוריות למימון פרוייקטי קלינטק

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- סידני, אוסטרליה , בתאריך 23 ביולי 2014

בסמינר שארגנה הנספחות הכלכלית בסידני, במסגרת כנס הקלינטק השנתי של אוסטרליה המתקיים בימים אלו, נאלצו המארגנים למצוא דרכים יצירתיות להושיב את הקהל הרב אשר נדחס בחדר ההרצאות. המארגנים הוסיפו שורות של כסאות וחלק מהמשתתפים אף העדיפו לעמוד בקצה החדר ובלבד שלא יפספסו את הדיון המרתק.

אוסטרליה, אשר מתמודדת בימים אלו עם קיצוצים נרחבים בתקצוב ממשלתי לסקטור הקלינטק ובין היתר הודיעה על סגירת סוכנות Australian Renewable energy agency, ARENA, מתקשה לספק תשובות למאות החברות המפתחות טכנולוגיות בתחום הארנגיה החלופית ואשר משוועות למימון.

בסמינר הוצגו דרכים חדשניות למימון ענף הקלינטק תוך הישענות על מודלים אשר פותחו בארץ. נסקרו תכניות ממשלתיות בתחום המים והאנרגיה במסגרת תכנית Newtech. מנהל חברת OurCrowd Australia, שלוחה של OurCrowd Israel, דן במודל ה-Crowd Funding לענף הקלינטק, תוך שהוא מביא דוגמאות של חברות ישראליות בתחום האנרגיה, אשר מגייסות מימון דרך OurCrowd.

21

מנחה הסמינר ריצ'רד אדמס (Richard Adams), מנהל ה-National Renewable Energy Laboratory, שיתף את המשתתפים בניסיון שלו באיתור טכנולוגיות חדשניות ובחשיבות של שת"פ בינלאומי במחקר ופיתוח בענף הקלינטק. הוא מזמין חברות ישראליות לשתף פעולה עם הגוף אותו הוא מנהל.

3

הנספחות הכלכלית ניצלה את הפורום לשם קידום שבוע האנרגיה הישראלי, אשר יתקיים במהלך חודש דצמבר בישראל.

אתי לוי נספחת כלכלית- סידני, אוסטרליה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- סידני, אוסטרליה, אתי לוי