הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

טכנולוגיה רפואית של חברת InSightec זוכה להצלחה בטאיוואן

פורסם ע"י , נספח טייפה, טאיוואן , בתאריך 10 ביולי 2014

ב-4 ביולי נערך בבית החולים Taipei Health Medical University ׁׂאירוע השקת טיפול חדשני לחולי סרטן של החברה הישראלית למכשור רפואי Insightec. באירוע השתתפו נציגי החברה, ד"ר רוני יגל ואורי אתר והנספח הכלכלי, דורון חמו, אשר שיבח את היחסים הטובים בין ישראל וטאיוואן, המאפשרים לאזרחי טאיוואן ליהנות מהטכנולוגיות הישראליות המתקדמות ביותר.

אינסייטק 1

האירוע נערך לאחר שנים של שיתוף פעולה בין חברת InSightech לבין בית החולים, בליווי הנספחות הכלכלית בטייפה. הנספחות הכלכלית נמצאת ביחסי עבודה טובים עם בית החולים, ובשנת 2012 מנהל בית החולים היה אורח הנספחות בביקורו בישראל.

בשנת 2008, בית החולים רכש את המערכת ExAblate לטיפול לא פולשני בשרירנים ברחם, אשר עובדת על טכנולוגיית אולטרסאונד ממוקד בהנחיית MRI. בשנה האחרונה, החלו בבית החולים להשתמש במערכת גם לטיפול בכאב הנגרם על ידי התפשטות תאים סרטניים מגידולים סרטניים לעצמות. הטיפול אינו פולשני ומשפר לאין ערוך את איכות חיי המטופלים.

על אף עלותו הגבוהה של הטיפול, שכרגע אינו נכלל בביטוח הבריאות הציבורי, הוא נחל הצלחה וכבר טופלו בו פציינטים טאיוואנים בהצלחה בשיעור גבוה בהרבה מאשר במדינות אחרות.

אינסייטק 2

האירוע משך אליו תשומת לב תקשורתית רבה ופורסמו כתבות רבות על הטכנולוגיה הישראלית בעיתונות המודפסת, ברשתות הטלוויזיה וברחבי הרשת.

טאיוואן מתבלטת בנכונותה לאמץ טכנולוגיות רפואיות חדשניות במהירות ובשל כך היא מהווה כר פורה לכניסה של חברות ישראליות נוספות בתחום התרופות והמכשור הרפואי. כעת, הנהלת בית החולים אף בוחנת אופציה לתחילת ניסויים קליניים עבור טכנולוגיה ישראלית נוספת.

חברות ישראליות המעוניינות בכניסה לשוק הטאיוואני מוזמנות לפנות לנספחות הכלכלית.

*הפוסט נכתב על ידי רוני אורן, עובדת המחלקה הכלכלית.

דורון חמו נספח טייפה, טאיוואן

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח טייפה, טאיוואן, דורון חמו