סיכום תערוכת קומיוניקאסיה 2014 – יש עתיד בדרום מזרח אסיה לחברות הטלקום הישראליות

 

IMG_5930
תערוכת קומיוניקאסיה, תערוכת הדגל של סינגפור לתחום התקשורת והמובייל, ובוודאי התערוכה החשובה ביותר בדרום מזרח אסיה לעולם תוכן זה, הסתיימה זה עתה. כהרגלנו בחמש השנים האחרונות, הקימה הנספחות המסחרית בסינגפור בשיתוף מכון הייצוא, ביתן לאומי בהשתתפות 20 חברות ישראליות. החברות הישראליות הציגו מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לספקי תוכן, ספקי מידע, חנויות אפליקציות ועוד, כל זאת בתחומי המובייל, אבטחת סייבר, פתרונות שיווק במובייל, אנליטיקס, רפואה ניידת, Advanced OTT ועוד.

לתערוכה הגיעו אנשי מקצוע מכל רחבי אסיה, כאשר בלטו בנוכחותם בביתן הישראלי נציגים מחברות תקשורת מובילות מאינדונזיה, וויטנאם, פיליפינים, תאילנד ואינדונזיה. זיהינו עניין רב בחברות ובפתרונות הישראליים ולשמחתנו הצלחנו לקבוע לא מעט פגישות מראש לחברות וכן לבצע בפועל מעל ל- 400 פגישות איכותיות אשר יובילו בעתיד, כך אנו מייחלים, לעסקאות ממשיות ולשיתופי פעולה פוריים בין ישראל והמרחב האסייתי ככלל.

מסינגפור הצלחנו להביא לשמחתנו את שלוש המפעילות העיקריות לביתן: Singtel, M1, Starhub. לסינגטל היסטוריה קצרה אך משמעותית למדי עם ישראל, כאשר היום יש לה משרד אינטרסים בישראל המבצע גם עבודת סקאוטינג ופעילות מול סטארט אפים ישראלים, כמו גם רכישה של שתי חברות גדולות בשנתיים האחרונות (Amobee, Kontera) וכן השקעה בשתי חברות בשלבים ראשוניים יותר. שתי החברות האחרות אשר רוכשות את מרבית התשתית והתמיכה שלהם מספקים חיצוניים (ולא מפתחות בעצמן לרוב) עשו עסקאות עם חברות ישראליות בעבר ובתקווה שימשיכו לפעול ולקבל שירותים מחברות נוספות מפס הייצור הישראלי.

20140617_123328

מהמארגנים נמסר, כי השנה בתערוכה השתתפו כ- 38,000 מבקרים הן בתערוכת הטלקום והן בתערוכת הברודקאסט, שהתקיימה בפעם הראשונה. בכנס עצמו השתתפו כ- 1000 איש והמספרים דומים למדי למספרים שהוצגו בשנת 2013.

בהצלחה לכל החברות אשר השתתפו בקשרי ההמשך עם החברות השונות. תערוכה היא תמיד רק התחלה של טוויית קשרים והזדמנויות עסקיות.

נתראה בשנה הבאה!!

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל