“המונדיאל” של וייטנאם

וייטנאם אמנם לא משתתפת במונדיאל, אך בשבילנו, בנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בוייטנאם, חודש יוני דומה מאוד לפסטיבל הספורט הגדול. שני אירועים שהתקיימו החודש בסינגפור מהווים מעין “מונדיאל” של סקטור המים וסקטור הטלקום. במהלך אירועים קצרים אלה יצרנו מאות פגישות עסקיות עבור חברות ישראליות. ניסיון העבר והעניין הרב שעוררו הפגישות מבטיחים, כי חלק מחברות אלה בסוף גם “יבקיעו גול” (= ירחיבו משמעותית את פעילותן העסקית בוייטנאם).

כך למשל, בתחילת חודש יוני קיימנו למעלה מ-90 פגישות עבור חברות ישראליות בתערוכת SIWW) Singapore International Water Week). הפגישות תואמו עם לקוחות קצה- רשויות מקומיות, יזמי פרוייקטים, משרד השיכון הויטנאמי, וכן עם שותפים מקומיים שיכולים לייצג חברות ישראליות הפועלות במדינה.

בתערוכת Communicasia, שנערכה בשבוע שעבר, עמד מספר הפגישות על למעלה מ-140. אירועים בינ”ל הינם הזדמנות מצוינת להכרות עם האפשרויות שוייטנאם מזמנת, כמו גם עם הקשיים האובייקטיביים, הכרוכים בפעילות עסקית במדינה. רוב רובה של התעשיה הוייטנאמית הרלוונטית מתכנסת באירוע, וכך מתאפשר לכם (ולנו) לבצע הצלבות של מידע על מגמות בשוק ומכרזים צפויים. על פערי המידע והקושי שהם מציבים כתבתי כאן בעבר.

IMG_1055
בתערוכת קומוניקאסיה היו יותר מ-140(!) פגישות

לאור הפערים העמוקים בהתנהלות העסקית, לפני האירוע אנו מאתרים את אנשי העסקים הוייטנאמים שמגיעים אליו ומעניינים אותם בפגישות עם חברות ישראליות, לאחר ניתוח צרכים (של הוייטנאמים) מחד ויכולות (של הישראלים) מאידך גיסא. בנוסף, אנו יוזמים עבורכם פגישות המשך (על מנת שתוכלו לבצע התקדמות משמעותית בתהליך עוד לפניי שתעזבו את האירוע), מבררים עבורכם סוגיות רגולטוריות ומשתדלים גם להזהיר אתכם מ”מלכודות” ומהקשיים הצפויים לכם בעת פתיחת השוק הויטנאמי.

האירוע הבא במתכונת זו, VietWater, יתמקד בפתרונות מים לתעשייה, חקלאות ומגורים ויתקיים בהו צ’י מין סיטי בנובמבר. לפרטים תוכלו ליצור קשר עם הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בוייטנאם בדוא”ל Vietnam@israeltrade.gov.il.

צור קשר עם:

צפריר אסף

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל