יום חדשנות ישראלית בתאילנד

event backdrop

יום חדשנות ישראלית בתאילנד

ביום שני, 16 ביוני 2014, השתתפו כ- 11 חברות טכנולוגיות מובייל ישראליות באירוע חדשנות ישראלית בבנגקוק. האירוע, שכלל כ- 200 משתתפים, היה חלק מפעילות הנספחות לקידום IIT – Israeli Innovative Technologies – בתאילנד (שכלל יום חדשנות ישראלית עם גורו ההייטק, יוסי ורדי, בשנה שעברה) במטרה להביא לחשיפת החדשנות הטכנולוגית הישראלית ולהטמעת המותג בקרב מקבלי ההחלטות בתאילנד.

נציגי החברות הישראליות באירוע נפגשו עם נציגים מכ-50 חברות וארגונים תאילנדיים שונים בתחום המובייל וטכנולוגיית המידע (ICT) וקיימו כ- 80 מפגשים עסקיים במסגרת האירוע, בהם פגישות עם 2 המפעילים הסלולריים הגדולים בתאילנד AIS ו-TRUE, כמו גם Ardent Capital ,Line, התאחדות התעשיינים התאילנדית ועוד.

 

HuiSimonSupantBarakViruttKriengkrai

 

הסמינרים המקצועיים באירוע אפשרו הצצה לחברות ענק כמו LINE, AIS, TRUE וכו’ שדיברו על מטרותיהן בעתיד הקרוב ואפשרויות שת”פ עימן.

 

Virutt

 

ApichaiPairojPaulAmaritBarak

 

כמו כן, במסגרת האירוע נחשפו המקומיים לאפשרות של השקעות אסטרטגיות בטכנולוגיות ישראליות מתוך מטרה לקדם השקעות תאילנדיות בישראל.

האירוע מהווה ציון דרך בתאילנד ואפשר ודיון מקיף עם החברות המקומיות בתחום המובייל וה- ICT, לקראת הטמעה של טכנולוגיות מובייל ושתוף פעולה בין חברות ישראליות וחברות תאילנדיות בתקופה כה חשובה למדינה (לקראת הכניסה לאחוד הכלכלי האסייתי – AEC – הצפוי בסוף 2015).

 

CoPresentations1

 

CoPresentations

 

העיתון המוביל בתאילנד (The Nation) סקר באריכות את יום החדשנות ואפשרויות שיתוף הפעולה בין חברות ישראליות לתאילנדיות, שהעבירו מסר, כי הסקטור הפרטי ממשיך לעבוד גם כאשר ברקע קיימים אתגרים במדינה.

 

20140617 IIT SEA Mobile Forum TheNation ByteLine

 

לפרטים נוספים על האירוע:

פוסט על האירוע באנגלית

כתבה נוספת בעיתון The Nation:

 

20140617 IIT SEA Mobile Forum TheNation ByteLine1

צור קשר עם:

ברק שרעבי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל