סמינר בתחום ביטחון המולדת במנילה

Flag-Pins-Philippines-Israel

כולכם וודאי זוכרים את אסון הטייפון שפקד את הפיליפינים בשנה שעברה. אסון זה היה אחד האסונות הקשים בפיליפינים בעשורים האחרונים ויצר נזק אדיר. זמן רב עוד ייקח אשר הדברים יתוקנו ויחזרו למסלולם. אומנם לפיליפינים ניסיון רב בטיפול באסונות אך הם עדיין זקוקים ליעוץ, הכוונה וטכנולוגיות ישראליות.

בנוסף, לפני כמספר חודשים הכריז נשיא הפיליפינים, אקינו השלישי, על הצטיידות מערכות ביטחוניות בסכום של כ-1.5 מיליארד דולר (סכום גדול לכל הדעות בקנה מידה פיליפיני). ציוד זה אמור לספק לא רק את הצבא אלא גם את מערכות ההגנה והצטיידות העורף במוכנותם לקראת אסונות. עוד ועוד חברות ישראליות רואות פוטנציאל בשוק הפיליפיני ולא בכדי התחלנו לראות סנוניות ראשונות בהם חברות ישראליות מעורבות בחוזים ואף זוכות בהם לעיתים. במקביל, ניתן לראות גם גופים פיליפיניים אשר מגיעים לביקורי עבודה בישראל במטרה לחפש טכנולוגיות צבאיות ו-HLS ישראליות.

על כן, לאור ההתעניינות הגוברת ולקראת כנס ה- HLS שיתקיים בישראל בחודש נובמבר השנה, החליטה הנספחות הכלכלית בשגרירות בפיליפינים לשתף פעולה עם מכון היצוא ולקיים כנס ראשון מסוגו בתחום בטחון המולדת במנילה. לכנס שיערך ב 15.7, יום לפני פתיחת התערוכה ADAS (תערוכה ביטחונית במנילה),יגיעו דוברים ישראלים מהארץ ומהמרחב האסייתי במיוחד כדי להציג את התעשייה הישראלית. לכנס יוזמנו מקבלי החלטות מהממשל הפיליפיני, חברות פרטיות ואינטגרטורים בתחום.

חברות ישראליות המעוניינות להשתתף בסמינר ואף לקבל בו זמן להצגה, מוזמנות לפנות לנספח הכלכלי, דורון חמו, שמנהל את הנספחות בטיוואן ובפיליפינים.

צור קשר עם:

דורון חמו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל