הביתן הישראלי בתערוכת קומפיוטקס 2014 – ממשיך להוביל ולייצר עניין

תערוכת קומפיוטקס, אשר התקיימה בטאיוואן בתחילת החודש, אירחה כ 11 חברות ישראליות. האירוע אורגן בשיתוף פעולה בין מכון היצוא הישראלי והנספחות הכלכלית של ישראל בטייפה. תערוכת קומפיוטקס הינה התערוכה השנייה בגודלה בתחום מוצרי המחשוב בעולם ומושכת עשרות אלפי מבקרים מכל העולם. אל התערוכה מגיעות מידי שנה חברות האלקטרוניקה והמחשוב הגדולות בעולם מה שמאפשר לחברות ישראליות להיפגש ולחשוף את רעיונותיהם לחברות אלו. הנספחות הכלכלית בטאיוואן סייעה בארגון פגישות עם נציגי חברות ואף ארגנה יום ביקורים בחברות Acer Asus ו- HTC.

גם השנה כבכל שנה, הביתן הישראלי עורר עניין רב בין המבקרים, ובסה”כ נקבעו לא פחות מ-220 פגישות עבור החברות הישראליות (ממוצע 20 לחברה).

computex 1

לישראל ידע רב בתחום ה- Gesture Control. מספר חברות לא מבוטל שעוסקות בתחום זה או בתחומים משיקים השתתפו השנה בתערוכה ביניהן: Eyesight, Point Grab, Extreme reality ו-Intuitive. חברת Eyesight, לדוגמה השתתפה זו השנה הרביעית בתערוכה, לטענתה, התערוכה מאפשרת לה לחזק את קשריה העסקיים עם לקוחותיה מאסיה ובכך פוגשת לקוחות פוטנציאלים חדשים. Eyesight, בדומה לשאר החברות מפתחת פתרונות ממשק משתמש ללא מגע יד לשליטה במכשירים דיגיטליים שונים, דוגמת סמארטפונים, טלוויזיות, טאבלטים, מכשור לביש ועוד. הטכנולוגיה מבוססת על תוכנה בלבד ומאפשרת למשתמש לשלוט באמצעות היד או האצבע באפליקציות ופונקציות מבלי הצורך לגעת בעכבר, במקלדת או במסך מגע. הטכנולוגיה משתמשת במצלמה פשוטה המובנת במכשיר על מנת לתת חווית משתמש חדשנית. במכשירים רבים בשוק הגלובלי כבר מוטמעת הטכנולוגיה של החברה. גם למתחרותיה מוצרים המוטמעים במכשירים דומים של חברות מובילות.

לדברי נציג החברה בשנים האחרונות שולחן הפגישות של Eyesight בביתן הישראלי עמוס וגדוש במבקרים ובפגישות. כולם רוצים להתנסות בטכנולוגיה החדשנית ונציגי החברה דואגים לאפשר לכל המתעניינים לקחת חלק בחוויה הייחודית.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של קומפיוטקס היא העובדה, שבמשך היומיים הראשונים הכניסה למתחם התערוכה מותרת למוזמנים בלבד, ורק לאחר מכן נפתחת התערוכה לציבור הרחב שיכול להגיע ולהתרשם מההתפתחויות האחרונות בתחום הטכנולוגיה. החלוקה הזו שומרת על רמתו הגבוהה של הכנס ויוצרת הבחנה ברורה בין סוגי הקהל. בנוסף לתערוכה, מארגנת הנספחות ביקור במטה שלושת החברות ליצור מחשבים וסמארטפונים הגדולות בטאיוואן: Acer, Asus, HTC.

לכל אחת מהחברות הישראליות האופציה להיפגש עם ה- CTO של כל אחת משלושת החברות ולהציג במשך כ-20 דקות את מוצרי החברה. דבר זה מעניק יתרון עצום לחברות הישראליות אשר בכך מגיעות בצורה מהירה וקלה למקבלי ההחלטות בחברות חשובות אלו. בשל העובדה שבטאיוואן כמו בשאר עשייה החלטות מתקבלות בעיקר מלמעלה למטה, דבר עשוי לקצר עבורם את המשך עד לעסקה.

חלק מהחברות כבר קבלו הצעות לחתימה על NDA ואחרות בקשה להצעות מחיר. כאן תוכלו לראות את רשימת כל החברות המשתתפות.

הנכם מוזמנים להציג ו/או לבקר בתערוכה בשנה הבאה.

דורון חמו, נספח כלכלי.

צור קשר עם:

דורון חמו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל