משלחת מהעיר Mysore

 

  Mysore Delegation

מגלים את מייסור (Mysore)

הממלכה של מייסור הייתה אחת משלושת הנסיכויות הגדולות בזמן שלטונם של הבריטים בהודו. עם השחרור מעול הבריטים בשנת 1947, המהרג’ה של מייסור איחד את הנסיכות עם הודו ומאז עבר השלטון לממשלת הודו, כאשר המהרג’ה ממשיך לנהל את חייו הפרטיים מהארמון הראשי במייסור שהינו האטרקציה התירותית של העיר. ב 1956 שינתה ממשלת הודו את הגבולות הפנימיים בהתאם לשפות המדוברות בכל אזור. בנסיכות מייסור סומנו הגבולות סביב השפה המדוברת ביותר, קנדה (Kannada), ובשנת 1973 שונה שם הנסיכות ל- KARNATAKA. העיר מייסור היא העיר השלישית בגודלה במדינת קרנטקה ושימשה במשך מאות שנים בירת נסיכות מייסור, עד 1947. מספר תושבי מייסור מתקרב היום למיליון. העיר ידועה כמרכז יצור של מוצרי אלקטרוניקה, פירות, ירקות, משי גלמי, ומוצרי משי מוגמרים.

ב –  19/05/14 יצאה משלחת אנשי עסקים מקומית שאורגנה ע”י הנספחות המסחרית בבנגלור (Bangalore) בשיתוף פעולה עם לשכת מסחר המקומית של מייסור FICCI ובשיתוף מכון היצוא. המשלחת תשתף בשבוע החדשנות שיתקיים בתאריכים 20-22/05/14. וכמו כן תערוך סיורים  בחברות חקלאיות, ותיחשף לטכנולוגיות חדשות בתחום החקלאות.

chamber logo

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בקונסוליה הישראלית בבנגלור מקדמת את קשרי המסחר עם מדינות דרום הודו. במסגרת זו אנו מארגנים משלחות מסחריות מדרום הודו לישראל, ומישראל לדרום הודו.

חברות ישראליות שמתעניינות באפשרויות היצוא לדרום הודו מוזמנות לפנות אלינו.

צור קשר עם:

אבי פרידמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל