הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
פתיחת פנייה חדשה לנספח
הזמנה לכנס אינדונזיה

אוסטרליה קרובה מתמיד

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- סידני, אוסטרליה , בתאריך 23 באפריל 2014

משהו קורה בזמן האחרון. אוסטרליה, שנתפשה בעיני רבים כשוק קטן ושולי, אשר ההגעה אליו כרוכה בשעות טיסה רבות והוצאות מכובדות, הופכת ליעד אטרקטיבי עבור חברות ישראליות רבות. בשנה האחרונה אנו עדים להתפתחות משמעותית בהיקף הפעילות הכלכלית בין המדינות. חברות ישראליות רבות זכו לאחרונה במכרזים משמעותיים אשר עם סיום ביצועם יביאו לגידול של עשרות אחוזים ביצוא הישראלי לאוסטרליה.

גם היקף הביקורים של נציגי חברות ישראליות גדל באופן משמעותי כמו גם מספר הפניות המתקבלות בנספחות הכלכלית. נדמה שהחברות הישראליות מגלות את ההזדמנויות הרבות התמונות בשוק מרתק זה.

אוסטרליה אמנם מונה רק 22 מיליון תושבים, אך התל"ג לנפש גבוה מ-67,000 USD. בשל מאפייניה המיוחדים של אוסטרליה, הן הגיאוגרפיים והן התרבותיים, הסחר עם לקוחות מאוסטרליה במרבית המקרים יתאפיין במערכת יחסים ארוכת טווח המבוססת על אמון ועל איכות שרות, כאשר המחיר לא יהווה גורם מכריע בהליך קבלת ההחלטה אם להתקשר עם ספק זה או אחר.

אוסטרליה הינה שוק מרתק עם הזדמנויות רבות. האוסטרלים הם early adopters בכל הנוגע לטכנולוגיות חדשניות ולכן השוק יכול להוות בטה סייט (Beta Site) מצוין עבור חברות ישראליות בטרם הכניסה לשווקים דוברי אנגלית אחרים.

גם בתחום ההשקעות אנו רואים התפתחויות מעניינות בחודשים האחרונים עם עשרות השקעות פרטיות בחברות סטארט אפ ישראליות. אנו מעריכים, כי מגמה זו תלך ותתפתח בשנים הקרובות ומצפים לראות יותר ויותר קרנות השקעה ישראליות המתעניינות במשקיעים האוסטרלים.

sydney

חברות ישראליות בעלות טכנולוגיה ייחודית, אשר יכולות לענות על צרכי השוק האוסטרלי מוזמנות לפנות לנספחות על מנת שנסייע באיתור שותף מקומי מתאים.

בשנה האחרונה למעלה מ-20 חברות ישראליות מצאו מפיץ או שותף מקומי בסיוע הנספחות וכבר החלו לסחור עם אוסטרליה, למה שלא תהיו החברה הבאה שלה נסייע?

 

אתי לוי נספחת כלכלית- סידני, אוסטרליה

One Response to “אוסטרליה קרובה מתמיד”

  1. היי אתי,
    כאחד שעבד מול השוק האוסטרלי אומנם בתחום הבטחוני אני מסכים עם כל מילה שכתבת.
    אשמח אם תוכלי ליצור איתי קשר ולהציג בפניך את החברה ומוצריה ואולי אנחנונ נהיה החברה הבאה שתסייעי לה
    בברכה
    מיכאל

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- סידני, אוסטרליה, אתי לוי