יפנים יוצאים מהארון – הקיידנרן בישראל

עברו 22 שנה, ומשלחת גדולה של בכירים בתעשייה היפנית והארגון הכלכלי היפני המשפיע ביותר ביפן, מבקרת בישראל בהזמנת התאחדות התעשיינים הישראלית. מדובר בקריאת כיוון, קריאה רשמית לחברות יפניות לעשות עסקים עם ישראל ולאלו שכבר עושים עסקים עם ישראל לצאת מהארון ולהודיע רשמית למשפחה ולשכנים על החתונה עם הכלה הישראלית.
משלחת של הקיידנרן (KEIDANREN – Japan Business Federation) ביקרה בישראל בין התאריכים עשרים וחמישה בפברואר עד השניים במרץ. המשלחת, בראשות מנכ"ל הארגון מר נקאמורה (Yoshio Nakamura), שהוא גם סגן יו"ר הארגון ואחד מהאנשים החזקים במגזר העסקי ביפן, סיירה בירושלים, בגליל ונפגשה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, עם שר הכלכלה, נפתלי בנט והמדען הראשי אבי חסון.
KEIDANREN3
המשלחת כללה את חברות הסחר הבינלאומיות: MitsubishiMitsuiItochu  ו-Sumitomo וכן חברות בולטות אחרות: HITACHIASAHI FOOD ו-ANA Airways.
השר בנט והמדען שראשי הציעו ליפנים להקים קרן דו לאומית להשקעות בפרויקטים משותפים של מו"פ תעשייתי, כדוגמת קרן BIRD והקרנות האחריות האחרות.
KEIDANREN2
המשלחת ביקרה בחברות גדולות וקיימה פגישות עם תעשיינים בני מיעוטים, עם ראשי התאחדות התעשיינים והייתה אורחת כבוד בטקס פרס התעשייה של התאחדות התעשיינים בישראל.

 

צור קשר עם:

איתן קופרשטוך

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל