והזוכות בהבנת הפוטנציאל באוסטרליה הן: אבן-קיסר, סודה-סטרים וגיוון-אימג’ינג

במטרה לעודד את הייצוא הישראלי לאוסטרליה, קיימה הנספחות הכלכלית בסידני ביחד עם לשכת המסחר ישראל-אוסטרליה, טקס בו הוענקו אותות הסחר לארבע עשרה חברות ישראליות מובילות ובהתאמה – לחברות האוסטרליות איתן הן מקיימות את הפעילות המסחרית.

באירוע שהתכבד בנוכחות כ-120 נציגים של חברות ישראליות ואוסטרליות נישאו דברים על ידי שמואל בן שמואל, שגריר ישראל באוסטרליה וכן ברוס גוספר, מנכ”ל AUSTRDE, אשר שיבחו את שיתוף הפעולה המסחרי בין המדינות ועודדו את הנוכחים לעשות מאמץ ולמצות אף יותר את הפוטנציאל הקיים.

אבן-קיסר, סודה-סטרים, נייס, אנזימוטק, ורינט ישכר, וגיוון אימג’ינג היו בין החברות אשר זכו לתעודות אות הסחר מהצד הישראל, ומהצד האוסטרלי קיבלו: טלסטרה, וולורס, טארגט סטון-טק וביג-W.

עבור חלק מהחברות הישראליות, אשר זכו לאות הסחר, מהווה השוק האוסטרלי שוק מוביל: סודה-סטרים צמחה באוסטרליה במהלך 2012 בכ-35%, עבור אבן-קיסר זה השוק השני אחרי ארצות הברית וכך גם עבור גיוון-אימג’ינג.

פרס מפעל חיים, הוענק במהלך האירוע לקים ג’ייקובס, נשיא לשכת המסחר של אוסטרליה ורבים ממכריו זה-שנים טענו, כי זו פעם ראשונה שראו אותו נרגש כפי שהיה בערב מוצלח זה.

הנספחות הכלכלית בסידני רואה באירועים מסוג זה הזדמנות מצוינת להרחיב את מעגל ההיכרויות של גורמים עסקיים מובילים באוסטרליה מול טכנולוגיות ומוצרים ישראלים אשר עשויים לקדם את פעילותם העסקית ועל כן נעשה במהלך הטקס מאמץ לציין את היתרונות הייחודיים של שיתוף הפעולה עם ישראל. במהלך הטקס הצגנו נתונים מעניינים בכלכלת ישראל ובסחר בין המדינות ודיברנו -איך לא- על חדשנות ישראלית.

רבים מהמשתתפים בטקס ציינו מאוחר יותר, כי האירוע היה מכובד, מרחיב ומפרה וכי הם הופתעו ממידת הפוטנציאל הקיים בשילוב טכנולוגיות ישראליות.

צור קשר עם:

אתי לוי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל