תערוכת HLS בתאילנד Defense & Security

בתחילת נובמבר התקיימה בבנגקוק תערוכת HLS : Defense & Security.

התערוכה הובלה ע”י נציגות משרד הבטחון בתאילנד, סיב”ט, בשת”פ עם נספחות משרד הכלכלה והסחר (הנספחות המסחרית) ומכון הייצוא, וכן נציגות המשטרה בתאילנד (משטרת ישראל).

התערוכה כללה כ- 10 חברות בטחון מרכזיות בישראל (IMI, IWI, מפרולייט, רפאל, אלתא/IAI, נייס, ורינט ועוד), שהציגו את יכולותיהן ופתרונותיהן.

במהלך התערוכה, הנספחות המסחרית ונציגות משהב”ט שיתפו פעולה עם מארגני האירוע ומשרד הבטחון התאילנדי להקמת אירוע בתחום הסייבר שיאפשר שיח לגבי האתגרים בתחום זה. לאור האתגרים הרבים בפניהם ניצבת תאילנד בתחום הסייבר בשנה האחרונה, הוחלט כי יש חשיבות רבה לאירוע שכזה.

קיום אירוע זה למעשה העניק במה לאירוע נוסף, שהתקיים יום אחר כך בו התאפשר לחברות ישראליות להגיב לאתגרים בתחום הסייבר שעלו באירוע הקודם ולחשוף טכנולוגיות סייבר ישראליות לצבא, משטרה ולחברות מובילות בתאילנד.

אירוע זה נבנה רק עבור החברות הישראליות ביוזמת הנספחות ובו השתתפו, אלתא/IAI, ורינט ונייס, שחשפו את פתרונות הסייבר שלהם לקהל מקומי.

האירועים הסתיימו בהצלחה רבה והביאו לתכנון אירוע המשך בתחום ה- HLS בשת”פ עם מכון היצוא, משרד הבטחון הישראלי, ומשטרת ישראל שיתקיים במחצית הראשונה של שנה הבאה כאירוע קידום לאירוע HLS שיתקיים בנובמבר בישראל.

צור קשר עם:

ברק שרעבי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל