פורסם מחדש – קול קורא להקמת נציגות שיווקית במסגרת קרן הודו סין

מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה פרסם היום מחדש קול קורא רביעי להגשת בקשות לתוכנית סיוע במסגרתה זכאות חברות ישראליות העומדות בקריטריונים להינות מסיוע תלת שנתי להקמת נציגות שיווקית בהודו ובסין. במסגרת התוכנית ניתן לקבל השתתפות במימון של חמישים אחוזים (50%) מסך ההוצאות שנועדו להקמת נציגות שיווקית במדינות היעד, שכירת יועץ מקומי, הפעלת משרד והקמת “בטא סייט” או התקנה מסחרית ראשונה אצל לקוח בשוק היעד. סך התמיכה הממוצעת לחברה אשר הייתה זכאית לסיוע במסגרת התוכנית עד כה עומד על 1.45 מיליון שקלים.

India_China_Locator.svgאנו רואים חשיבות רבה בפיתוח הפעילות מול השווקים המתפתחים במזרח, בדגש על הודו וסין, הצפויות להוות בשנים הקרובות שווקי יעד מרכזיים לפעילות עבור חברות ישראליות. במסגרת זו פועל המינהל להגדלת את מספר היצואנים ולהעמיק את נוכחותן ופעילותן של חברות ישראליות בשווקים עתירי הזדמנויות אלו ועל ידי כך לחזק את התעשייה בישראל ולהקנות לה אפיקי צמיחה בני קיימא.

את הבקשות לקבלת מענקים יש להגיש עד ה- 28.11.13 על ידי מילוי הטופס הנמצא באתר התכנית www.economy.gov.il/icf וצירוף המסמכים הנדרשים בטופס. לשאלות ניתן לפנות למנהלת התכנית, חני אלקובי, בטלפון 02-6662665 ובדוא”ל icfund@economy.gov.il.

 

*בכל מקרה של סתירה בין האמור במסמך זה להוראת מנכ”ל משרד התמ”ת שמספרה 3.2 – יגבר נוסח הוראת המנכ”ל

צור קשר עם:

חני אלקובי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל