גשר ישראל סינגפור- אירוע קידום פעילות במרחב האסייתי לעשר חברות ישראליות בתחומי ה ICT

Tenshi Ventures  בשותפות עם חברת  Bootcamp ובסיוע הנספחות המסחרית בסינגפור מביאה לסינגפור את סיפורי ההזנק הרוחשים היום בזירת הסצנה החדשנית בישראל, ומציעה הזדמנות למשקיעים / שותפים בסינגפור ובאסיה להשתתף כמשקיעים, שותפים ומשתפי פעולה טכנולוגיים בבניית הגשר בין סינגפור וישראל. ישראל מהווה כבר שנים רבות מוקד בלתי מעורער המייצר מספר גבוה ביותר של חברות טכנולוגיות מצליחות. סטארט אפים ישראליים מצליחים לטפס בשרשרת הערך  ולהיהפך לחברות גדולות או להתמזג לחברות גדולות תוך ביצוע אקזיט מוצלח למשקיעיהם. דוגמאות לכך ניתן לראות לאחרונה במכירה של חברת  Waze ל-Google ו Snaptu  לפייסבוק, trusteer ל-  IBM כמו גם ההנפקה הקרובה של חברתOutbrain . ההצלחות האחרונות מוכיחות כי ישראל היא אמנם מדינה קטנה אבל מלאה בידע ובטכנולוגיה פורצת דרך.

האירוע יתקיים ביום רביעי 9 באוקטובר 2013 באוניברסיטה היוקרתיתINSEAD  (בשלוחתה האסייתית בסינגפור) ויהווה הזדמנות לפגוש, לתקשר ולהחליף רעיונות עם עשר חברות צעירות ומבטיחות הישראליות. במסגרת האירוע יתקיים  פאנל של משקיעים מובילים ואנשים בכירים מזירת ההון סיכון המקומית.

האירוע ייפתח על ידי שגרירת ישראל בסינגפור, גב ‘יעל רובינשטיין והנספחת הכלכלית גב’ רון שניר. זו תהיה ההופעה הפומבית הראשונה שלהן בסינגפור.

האירוע יספק הזדמנות מצוינת למערכת הסינגפורית ללמוד מיזמים מנוסים איך הם חושבים, מפתחים ובונים את החדשנות שלהם, וזאת במסגרת השאיפות של סינגפור לנווט את דרכה ולהיות מרכז הסטארט אפים של אסיה. כמו כן יספק פלטפורמה מצוינת עבור הממשל, המשקיעים וחברות המעוניינות לחבור לשת”פ לפעול יחד עם ישראל במסגרת עידוד ופיתוח מערכת חדשנות ויזמות לוקאלית. באירוע צפויים לנכוח כ- 300 איש והוא ירכז שפע של הזדמנויות עבור החברות הישראליות בנטוורקינג עם משקיעים פרטיים (אנג’לים), קרנות הון סיכון, בנקאים פרטיים, ומובילי החדשנות מאוניברסיטאות וחברות מקומיות.

להרשמה ופרטים נוספים אנא לחצו כאן.

צור קשר עם:

רון שניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל