צבא ניו-זילנד מעוניין לשדרג את יכולותיו ולהצטייד בטכנולוגיות מתקדמות כולל מזל”טים וציוד קשר

בכוונת ניו-זילנד לייעד כ- 470 מיליון דולר לשיפור יכולות טכנולוגיות מגוונות של הצבא, החל במזל”טים,המשך בציוד קשר וכלה בציוד טקטי ומבקש ייעוץ במהלך אוגוסט 2013.

עיתונים בניו-זילנד ואוסטרליה מצטטים את קולונל פיל קולט (Phil Collet) פרוייקטור בצבא ניו-זילנד המציין, כי הצבא מתכונן לדיון עם ממשלתו באוקטובר 13′ בנוגע לשדרוג טכנולוגי של הצבא, ולשם כך מבקש להתייעץ במהלך חודש אוגוסט 2013 עם חברות אשר תצענה הצעות רלוונטיות שכן אין ביכולתה של התעשייה המקומית לעמוד בדרישות.

במטרה לצמצם סיכון לחייליו מבלי לפגוע באיכות מודיעינית מעוניין צבא ניו-זילנד להצטייד ביכולות צבאיות לא מאויישות  ובכלל זאת במזל”טים, כלי רכב קרקעיים ורובוטים קולונל קולט ציין כי ליחידות בצבא נדרשת יכולת “להסתכל מעבר להר”.  במטרה לייעל את הפיקוד והשליטה מעונין הצבא להחליף חלק ממערכות הקשר וכן להצטייד במערכות קליטה ושידור שיאפשרו העלאת מידע והצגתו על גבי מפות אלקטרוניות.

צבא ניו-זילנד מעוניין בתהליך הצטיידות מדורג ולאורך 20 שנה במהלכו ירכוש הצבא מערכות מוכחות ויעילות ולאחר שעברו את שלב הפיתוח ולשם כך הוא מייעד סכום של כ –  470 מיליון USD.

הצבא מעוניין בנוסף לבחון טכנולוגיות מתפתחות וחדשניות שיעבירו למפקדים מידע אודות מצבם הטכני של רכבים, ומצבו הפיזי של החייל הבודד: היותו שוכב או עומד, או האם הוא רגוע או תחת לחץ.

גופים המעוניין בסיוע מוזמנים לפנות לנספחות הכלכלית בסידני.

צור קשר עם:

אתי לוי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל