פטרוברס פותחת מסלול חדשנות וחברות ישראליות מוזמנות להשתתף!

Petrobras הוא תאגיד ברזילאי אדיר מימדים הנמצא בבעלות ממשלתית ונחשב לאחת מחברות האנרגיה הגדולות בעולם. החברה פועלת בשלל תחומים הקשורים לתחום האנרגיה בדגש על מחקר, זיקוק, הפקת נפט וגז, שינוע, הפצה ושיווק. ב-2021, הנכסים של החברה הוערכו בלמעלה מ-170 מיליארד דולר והועסקו על ידה למעלה מ-45,000 עובדים.

על אף היותה חברת אנרגיה מסורתית, פטרבורס השיקה לאחרונה מספר תכניות ומסלולי חדשנות לטובת שילובן של טכנולוגיות חדשות בחברה.

אחת מהן היא Connections for Innovation. מדובר בתכנית שנועדה להאיץ את הפיתוח הטכנולוגי והתחרותיות של פטרובראס בשוק האנרגיה. התכנית מציעה הזדמנויות עסקיות אמיתיות לשילוב טכנולוגיות חדשניות בפטרוברס, כאשר הדבר נעשה על ידי פרסום קולות קוראים לאתגרים שונים של החברה.

עד כה בשנת 2023, פורסמו למעלה מ-160 קולות קוראים, התקבלו יותר מ-600 הצעות ונחתמו קרוב ל-80 חוזי מו”פ ושת”פ עסקי עם חברות וסטארטאפים מרחבי העולם.

הקולות הקוראים כוללים אתגרים בתחומי הנפט והגז, ייצור מתקדם, לוגיסטיקה, מים, סייבר, תקשורת וקלינטק. חברות ישראליות המעוניינות להשתתף באתגרים יכולות להגיש לקול קורא אחד או יותר.

Petrobras חותמת על חוזה ישירות מול החברה הטכנולוגית הזוכה, כאשר יש לחברות הזוכות אפשרות להמשיך לספק מוצרים ושירותים גם לחברות אחרות- בברזיל ובעולם.

לתכנית אתר אינטרנט המתעדכן עם אתגרים וקולות קוראים חדשים ברמה כמעט שבועית- https://tecnologia.petrobras.com.br/en-US/home-technology.
מזמינים אתכם להיכנס לאתר ולהתרשם מההזדמנויות השונות הקיימות בשיתוף פעולה עם פטרוברס.

בנוסף, הנספחות הכלכלית בריו צפויה לקיים וובינר בשיתוף פטרוברס על ההזדמנויות השונות הטמונות לחברות הישראליות בתכנית זו ב-14 בנובמבר בשעות 14:30-16:00, שעון ישראל. להרשמה לחצו כאן.

חברות המעוניינות שנבדוק עבורן הזדמנויות פרטניות מול פטרוברס ומול השוק הברזילאי בכלל, מוזמנות לפנות אלינו במייל או באמצעות מערכת ה-ERM.

צור קשר עם:

אנסטסיה ליטביננקו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל