ברוכים הבאים לריו

שלום חברים,

שמחה להציג את עצמי כנספחת הכלכלית החדשה של ישראל בריו דה ז’נרו, ברזיל. יחד עם הנספחות הכלכלית בסאו פאולו, אנחנו פועלים לקידום היחסים הכלכליים בין ישראל לברזיל ומסייעים לחברות ישראליות אשר מעוניינות להרחיב את פעילותן לשוק הברזילאי.

ברזיל אינה שוק קל ונדרשת הכנה וסבלנות כשבוחרים להתחיל ולפעול בה. יחד עם זאת, מדובר במדינה שטומנת בחובה פוטנציאל עצום במגוון תחומים שחיונים לפיתוחה המקומי ולשיתופי הפעולה הבינלאומיים שלה.

כך למשל, ברזיל היא מובילה עולמית בהפקת אנרגיה מתחדשת, במיוחד אנרגיה הידרואלקטרית. עם ההתמקדות הגוברת בקיימות סביבתית, מגזר האנרגיה בברזיל מציג הזדמנויות משמעותיות לחברות ישראליות המחפשות שותפויות והשקעות בתחום.

כמו כן, תחת ממשלו של לולה, ברזיל צפויה לשים דגש רב על אימוץ טכולוגיות המאפשרות צמיחה כלכלית לצד מזעור פגיעה סביבתית. כך שמשאבי הטבע העצומים והמחויבות של ברזיל לשימורם מציעים קרקע פורייה לחדשנות גם בתחום הקלינטק.

ברזיל היא כמובן גם מעצמה חקלאית, הידועה בייצור שלה של פולי סויה, קפה ובקר. עם אוכלוסייה הולכת וגדלה ודרישות הצרכנים למוצרי מזון ברי קיימא ואיכות גבוהה, ישנה הזדמנות מתפתחת לחברות פודטק להציג פתרונות חדשניים גם כאן.

מגזר הבריאות בברזיל מתפתח במהירות ומונע על ידי שילוב של שינויים דמוגרפיים והתקדמות בטכנולוגיה רפואית. עם אוכלוסייה העולה על 200 מיליון איש, שוק שירותי הבריאות בברזיל מציע פוטנציאל עצום לחברות תרופות, יצרני מכשור רפואי וספקי שירותי דיגיטליים.

בכל אחד מהתחומים הללו, ועוד תחומים רבים נוספים, הפוטנציאל של ברזיל מונע לא רק מהמשאבים השופעים שלה אלא גם מהמחויבותה לחדשנות ולקיימות.

כניסה לשוק חדש היא משימה לא פשוטה. ולכן, אנחנו כאן בשביל לספק תמיכה והכוונה לחברות ישראליות שמנווטות את דרכן לשוק הברזילאי. בין אם מדובר בהבנת התרבות העסקית המקומית, המסגרות הרגולטוריות, או זיהוי שותפים מקומיים פוטנציאליים- אנחנו כאן כדאי לעזור לכם להצליח.

מזמינה אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה – rio@israeltrade.gov.il.

 

צור קשר עם:

אנסטסיה ליטביננקו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל