חברות ישראליות בעולמות ה-Life Science – זוהי ההזדמנות שלכם להכיר ולהתחבר לאקוסיסטם של וושינגטון בתחום הבריאות

חברות ישראליות בתחומי בריאות דיגיטלית, ציוד רפואי וביוטק – אנו שמחים לספר לכם על הזדמנות להשתתף בכנס בריאות מרכזי המתקיים זו השנה ה-9 במרילנד. הרשמו לפעילות שלנו (בחינם!) ותהיה לכם הזדמנות לקחת חלק בארוע ביו ייחודי של 2-3 ימים, המשלב מפגשים עם משקיעים, תעשייה ובתי חולים מובילים בארה”ב. 

הפורום השנתי ה-9 של אזור וושינגטון BioHealth בארוח Biohealth Innovation מציג הזדמנות להיפגש עם גורמים רלבנטיים בתחום הבריאות מאזור וושינגטון דיסי, מרילנד ווירג’יניה. כמה דוגמאות בולטות למשתתפי הכנס: בית החולים הלאומי לילדים, ג’ונסון אנד ג’ונסון, JLabs, AstraZeneca, Adventist Healthcare, BD Diagnostics, GlaxoSmithKline ועוד.

האירוע יתקיים ב-19 עד 20 בספטמבר 2023, עם אפשרות נוספת להשתתף בכנס משקיעים למוזמנים בלבד ב-21 בספטמבר. פורום זה יתקיים במתקן Pharmacopeia של ארה”ב (USP) ברוקוויל, מרילנד ארה”ב.

 

תכנית הארוע:

19 בספטמבר – כנס ופאנלים של תעשיה

20 בספטמבר – המשך הכנס + תחרות מלכודת סרטנים (מתכונת תכנית “הכרישים” בסגנון מרילנד)

21 בספטמבר – ועידת השקעות (נציגים נבחרים בלבד)

למידע נוסף ולהגשת מועמדות לחץ כאן: https://forms.gle/sCC5MtEvvUYPJfUN9

 

על הכנס:

BioHealth – הכנס השנתי התשיעי של אזור וושינגטון, מושך למעלה מ-1,000 משתתפים מדי שנה. הכנס הינו פלטפורמה להכרויות ומפגשים עם שותפים פוטנציאליים, הצגת טכנולוגיות חדשות ודיון במגמות עתידיות. בכנס מעורבות ומשתתפות אלפי חברות בתחום מדעי החיים, 78 מעבדות פדרליות ושלל מוסדות אקדמיים ידועים.

במסגרת הכנס ישנן מספר הזדמנויות בולטות לחברות להציג פתרונות חדשניים:

תחרות מלכודת סרטנים:

מה למדעי החיים ולסרטנים? שאלה טובה!

התחרות תתקיים במתכונת דומה לתכנית “הכרישים”.

מיקום הארוע במרילנד הידועה בפירות הים שלה, העניק לתחרות את שמה החדש: Crab Trap Competition.

לחברות משתתפות ישנה אפשרות להתמודד על ההזדמנות להשתתף בתחרות מלכודת הסרטנים. הזוכה בתחרות השנה יהיה זכאי לחבילת פרסים בשווי של יותר מ-$50,000, כולל פרס כספי של $10,000 מגרינברג טראוריג, פרס כספי של $25,000 ממחוז מונטגומרי (לפירמה שבסיסה במחוז מונטגומרי), שהות של שנה אחת ב- JLABS @ WashingtonD.C (עבור חברה לבחירתם), ו-10,000 דולר בשירותי CRO פרה-קליניים מ-Noble Life Sciences.

ועידת השקעות:

הזדמנות מעניינת נוספת לחברות שישתתפו בארוע, תהיה השתתפות פוטנציאלית בכנס ההשקעות השנתי של BioHealth Region Capital ב-21 בספטמבר שיתקיים במקום הכנס. הכנס מספק הזדמנות להצגת חברות וחשיפה למשקיעים פוטנציאלים בתעשיית הביו. בשנים האחרונות השתתפו עשרות משקיעים מהאזור, בין היתר קרנות הון סיכון, אנג’לים, תעשיה וקרנות השקעה של מדינות האזור (מרילנד ווירג’יניה).

 

הנספחות הכלכלית בוושינגטון נמצאת בקשר עם מארגני הכנס ותשמח לסייע בחיבור ורישום לכנס כמו גם הגשת המועמדות לשני הארועים שצויינו לעיל. לפרטים נוספים אנא פנו לאעישה אספיי מהנספחות הכלכלית בוושינגטון במייל: Aisha.Espey@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

נטלי גוטמן חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל