סקירת סקטור הביטוח-טק במקסיקו

חוק מוסדות הביטוח והערבות המקסיקני מסמיך פעילות ביטוח ארצית במקסיקו, וכאן ניתן למצוא את 100 המבטחים המורשים הגדולים ביותר, החל משנת 2022.

למרות מגיפת הקורונה, ושאר האתגרים בתחום כגון השלכות פיננסיות עולמיות, מקסיקו נותרה שוק ביטוחי מוביל באמריקה הלטינית. ניתן לציין שישה סוגי ביטוח, בהתאם לחקיקה המקסיקנית, שהם: ביטוח אישי, פנסיה, ביטוח משקי בית, ביטוח בריאות, אחריות מקצועית וערבות פיננסית.

כלי ביטוח-טק שונים אומצו במקסיקו, בעיקר על ידי מרפאות ובתי חולים, כגון טכניקות בריאות ורפואה מקוונת. זאת, כמו גם שירותי השוואות ניתוח מחירי ביטוח או ביטוחים מותאמים אישית פר מקצוע. כלי ביטוח דיגיטליים ונגישות למידע ביטוחי, הנן מגמות מובילות בסקטור, ויכולות להוות פוטנציאל עסקי משמעותי לחברות ישראליות.

מעוניינים להמשיך לקרוא על אודות הרגולציה בתחום, ההזדמנויות והאתגרים העסקיים בסקטור הביטוח-טק במקסיקו? אנא לחצו כאן.

 

 

לפרטים נוספים ושאלות ניתן ליצור קשר במייל (אנגלית או ספרדית) עם Carla Rodriguez  –  קצינת הסחר בנספחות הכלכלית במקסיקו, האמונה על תחומי הביטוח-טק, ניו מדיה, סייבר, ריטייל, פינטק וספורטק.

עבור כל מידע נוסף בנושא, כמו גם הזדמנויות עסקיות בסקטורים שונים אתם מוזמנים לפנות לנספחות הכלכלית דרך אתר האינטרנטבמיילבלינקדיןובטלפון.

צור קשר עם:

ליאור יפה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל