קול קורא להשתלבות בפרוייקט אבטחת סייבר לתשתיות מים של מרכז המצוינות הלאומי האמריקאי לאבטחת סייבר

מרכז המצוינות הלאומי האמריקאי לאבטחת סייבר (NCCoE) של המכון הלאומי האמריקאי לתקנים וטכנולוגיה (NIST) מקדם שיתוף פעולה ציבורי-פרטי להאצת האימוץ הנרחב של כלים וטכנולוגיות אבטחת סייבר משולבים בתחום המים והשפכים (אודות הפרוייקט ראו קישור זה).

בסופו של התהליך יתפרסם מדריך יישום מפורט של הצעדים המעשיים הדרושים ליישום אבטחת סייבר העוסק באתגרי כדוגמת ניהול נכסים, שלמות נתונים, גישה מרחוק, וסגמנטציה של רשתות. כמו כן, צפויות להיבחר טכנולוגיות שיודגמו על ידי מרכז המצויינות.

על מנת להשתלב בפרויירט, בשלב ראשון, NIST מבקש מכתבי התייחסות והתעניינות אודות יכולות אבטחה רלוונטיות כדי להיכנס להסכם שיתופי למחקר ופיתוח במסגרת NCCoE. מטרת הסכם המו”פ היא לספק מוצרים ומומחיות טכנית לתמיכה והדגמה של פלטפורמות אבטחת סייבר למגזר המים והשפכים.

מועדים להגשת מכתבי התייחסות והתעניינות: NIST מצהיר כי פעילויות שיתופיות יתחילו ברגע שיוחזרו מספיק מכתבים כדי לתת מענה לכל הרכיבים והיכולות הדרושים, אך לא לפני ה-20 ביולי 2023.

לכלל הפרטים וההנחיות ראו קישור זה.

כתב: עומר באב, ראש תחום מדיניות סחר ורגולציה, מחלקה כלכלית מסחרית, שגרירות ישראל בוושינגטון.

דוא”ל: omer.bab@israeltrade.gov.il

האמור בפרסום זה אינו מהווה ייעוץ מסחרי או משפטי, ואינו יוצר מחויבות כלשהי מצד כל מי שכתב, ערך, תרגם או מצוין בפרסום. כל פעולה שנעשית על סמך המידע והפרטים המופיעים בפרסום היא באחריות המשתמש בלבד. מומלץ לקרוא את תכני המכרז במלואם ובשפת המקור.

צור קשר עם:

נטלי גוטמן חן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל