סקירת סקטור התיירות-טק במקסיקו

תעשיית האירוח במקסיקו הוא סקטור משגשג. בשנת 2021, המדינה דורגה כיעד השני בעדיפותו במפת התיירות העולמית, המייצג את תעשיית התיירות כאחד ממקורות ההכנסה הגדולים ביותר למדינה.

למרות מגיפת הקורונה, מקסיקו רשמה מספר גדל והולך של נוסעים, לצורכי חופשה ועסקים, מה שממצב אותה כיעד המוביל באמריקה הלטינית לפי נתוני משרד התיירות המקסיקני SECTUR. יתרה מכך, רשתות מקומיות ובינלאומיות של מלונות התרחבו ברחבי המדינה בעשור האחרון, כך שהיא ממוקמת כמדינה השביעית בעולם בתעשיית המלונאות.

אחד מתחומי המפתח בתעשיית האירוח הוא בני דור המילניום, שעבורם הטכנולוגיה ממלאת תפקיד חיוני בנסיעות. הטלפון הנייד מהווה כלי חיוני לתכנון, התאמה אישית, איתור אתרים לביקור וכלי ביצוע במהלך הטיול. לפי גוגל, 74% מהמטיילים מתכננים את הטיולים שלהם באינטרנט, בעוד ש-13% מעדיפים תכנון מסורתי שנעשה על ידי סוכנויות נסיעות. כלומר, פתרונות טכנולוגיים, מבוססי חווית מטייל ואינטגרציה מהירה, יעילה ווירטואלית הנה בעלת פוטנציאל משמעותי בסקטור זה.

עבור המשך קריאת הסקירה הכלכלית הסקטוריאלית המלאה,אודות סקטור התיירות-טק במקסיקו, ניתן ללחוץ כאן.

לפרטים נוספים ושאלות ניתן ליצור קשר במייל (אנגלית או ספרדית) עם Carla Rodriguez  –  קצינת הסחר בנספחות הכלכלית במקסיקו, האמונה על תחומי התיירות-טק, ניו מדיה, סייבר, ריטייל, פינטק וספורטק.

עבור כל מידע נוסף בנושא, כמו גם הזדמנויות עסקיות בסקטורים שונים אתם מוזמנים לפנות לנספחות הכלכלית דרך אתר האינטרנטבמיילבלינקדיןובטלפון.

צור קשר עם:

ליאור יפה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל