הזדמנות להתפתח בשוק הצ’ילני: מסלולי הסיוע של משרד הכלכלה

מסלולי הסיוע של משרד הכלכלה “כסף חכם – ליצואן המתחיל” ו-“כסף חכם – ליצואן המנוסה” לשיווק לחו”ל נפתחים שוב להגשה בקרוב!

תכנית “כסף חכם” החדשה יוצאת לדרך – ניתן לקבל השתתפות במימון של הוצאות שיווקיות בשיעור של 30%-50%, ובסכום כולל של עד 500 אלף שקלים למשך שנתיים. מהרו להגיש!

 

הנספחות הכלכלית בסנטיאגו עומדת לרשות חברות ישראליות שיתקבלו למסלולי הסיוע וירצו להתחיל או להרחיב פעילות בשוק הצ’ילני.

תכנית כסף חכם מסייעת לחברות יצואניות הפועלות בשווקי העולם לחדור לשווקים נוספים ולסייע לחברות שאינן יצואניות לבסס את דרכן בשווקים הגלובליים, באמצעות השתתפות בהוצאות שיווקיות וליווי מקצועי, במטרה להגדיל את היקף המכירות שלהם בשווקי יעד.

מינהל סחר חוץ מפעיל את תכנית “כסף חכם” בשני מסלולי סיוע: “מסלול יצואן מתחיל” ו”מסלול יצואן מנוסה”. במסגרת התכנית, מקבלות חברות ישראליות סיוע בפעילויות שיווקיות בינלאומיות.

עד היום נהנו מעל ל- 1,500 חברות מתמיכת מערך כלי הסיוע של מנהל סחר חוץ בסכום כולל של למעלה מ- 400 מיליון ₪.

 

התכנית כאמור פועלת בשני מסלולי סיוע, בהתאם להיקף ניסיון היצוא של העסק:

מסלול יצואן מתחיל – מיועד ליצואנים בעלי היקף מכירות נמוך שלא ייצאו בעבר או ייצאו בהיקף הנמוך מ-1 מיליון שקלים. שיעור הסיוע עד 50% מההוצאות ועד לסכום של 300 אלף שקלים למשך שנתיים.

מסלול יצואן מנוסה – מיועד ליצואנים בעלי היקף מכירות של עד 200 מיליון שקלים במכירות ובעלי ניסיון קודם בייצוא של לפחות 1 מיליון שקלים.

הנספחות הכלכלית בסנטיאגו עומדת בקשר הדוק עם חברות ישראליות שזכו לסיוע והחליטו להשקיע אותו בכניסה לשוק הצ’ילני. צוות הנספחות הכלכלית מסייע לחברות הישראליות במציאת דרכים יעילות לשימוש במענק בשוק המקומי ומציע את הקשרים והכלים העומדים לרשות הנספחות הכלכלית עבור קידום החברה הישראלית בשוק המקומי.

לקראת פתיחת מקצה ההגשה, מוזמנים לוובינר עם מיכל נידם, מנהלת אגף כלי הסיוע במשרד הכלכלה, אשר תספר על התכנית ותענה על שאלות, ובהשתתפות יצואן חבר לשכת המסחר ת”א והמרכז, אשר הצליח לחדור לשווקים בחו”ל בסיוע התכנית.

מתי? יום שלישי | 4 ביולי | 11:00 | ZOOM

להרשמה לוובינר ומידע נוסף- כאן!

 

לפרטים נוספים על ההזדמנויות בשוק הצ’ילני, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות מערכת הפניות ליצואן או במייל Santiago@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

ליאור שפינדל

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל