קול קורא לסטארט- אפים בתחום הבריאות- הזדמנות להשתלב בשוק הפרואני!

Auna Ideas Accelerator  -אקסלרטור של רשת קליניקות פרטיות מובילות בפרו, קורא לחברות סטארט-אפ חדשות בתחום הבריאות הדיגיטלית והמכשור הרפואי להשתתף בפרוייקט ייחודי בינלאומי ולקחת חלק בשינוי ופיתוח האקוסיסטם בפרו ומדינות נוספות באמריקה הלטינית. הפרוייקט מאפשר חיבור עם מנטורים, נותני שירותים, מנהיגים קליניים וארגונים שותפים אקדמיים, וכל זאת על מנת לשפר את הגישה, האיכות והעלות של הטיפול הרפואי.

נכון לשנת 2023, מגזר הבריאות הפרטי בפרו ממלא תפקיד משמעותי בנוף הבריאות של המדינה, ומספק את צרכי הבריאות של חלק ניכר מהאוכלוסייה. מגזר הבריאות הפרטי כולל גופים שונים, לרבות בתי חולים פרטיים, מרפאות, מרכזים רפואיים וספקי ביטוח בריאות, המציעים מגוון רחב של שירותים ומתקנים רפואיים.

אחד היתרונות העיקריים של מגזר הבריאות הפרטי בפרו הוא יכולתו לספק שירותי בריאות בזמן ויעילים בעיקר לעומת מערכת הבריאות הציבורית בפרו שאינה מתקדמת ולה אתגרי תפקוד רבים. לבתי חולים ומרפאות פרטיות יש לרוב זמני המתנה קצרים יותר בהשוואה למתקני בריאות ציבוריים, מה שמאפשר לחולים לקבל טיפול רפואי מיידי ואיכותי.

בנוסף, מגזר הבריאות הפרטי בפרו מציע גישה לטכנולוגיות רפואיות מתקדמות ולטיפולים מיוחדים. בתי חולים פרטיים ומרכזים רפואיים מצוידים במתקנים ובציוד אבחון חדישים, המאפשרים אבחונים מדויקים ואפשרויות טיפול יעילות. מפעלים אלה משתפים פעולה לעתים קרובות עם אנשי מקצוע רפואיים בעלי שם, מקומיים ובינלאומיים, המתמחים בתחומים שונים, ומבטיחים שהמטופלים יקבלו טיפול מיוחד המותאם לצרכי הבריאות הספציפיים שלהם.

זו הזדמנות ייחודית להשתלב שוק הפרואני לחברות בתחום הבריאות. חברה שהינה רלוונטית ותגיש מועמדות יכולה לקדם פריצת דרך משמעותית בשוק הפרואני ולהיות בעלת יתרון ייחודי מבחינת ידע וניסיון לעומת האתגרים הנוכחיים.

אנא ראו מסמך הכולל את כל המידע הנדרש לרישום להתהליך:

Auna Ideas WeBUILD

חברה המעוניינת להגיש מועמדות מוזמנת ליצור קשר עם הנספות הכלכלית על מנת שנוכל לסייע בתהליך. במידה ונדרש מידע נוסף או ישנן שאלות בנושא, אנא רשמו באנגלית למנהלת הפיתוח העסקי של צוות הנספחות, האחראית על סקטור הבריאות: Brenda.Butron@israeltrade.gov.il

למעקב אחר הזדמנויות נוספות ופעילויות של הנספחות- Israel Economic & Trade Mission to Peru

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל