הצטרפו אלינו לתערוכת AUTOTECH דטרויט ביוני הקרוב

תעשיית הרכב החשמלי בארצות הברית צומחת במהירות במהלך השנים האחרונות. התעשייה מונעת על ידי מספר גורמים, כולל תמריצים ממשלתיים, התקדמות בטכנולוגיה והגברת המודעות הציבורית ליתרונות של כלי רכב חשמליים.

אחת השחקניות הגדולות בתעשיית הרכב החשמלי בארה”ב, ובוודאי המפורסמת שבהן, היא טסלה. החברה, שהוקמה על ידי היזם אילון מאסק ב-2003, עומדת בחזית טכנולוגיית המכוניות החשמליות. טסלה מייצרת מגוון של כלי רכב חשמליים ולאחרונה הכריזה על תוכניות לייצר משאיות. בנוסף וכחלק מההתרחבות שלה, טסלה גם בנתה רשת של עמדות טעינה ברחבי המדינה, מה שמקל על בעלי רכבים חשמליים לנסוע למרחקים ארוכים.

המפעל המרכזי של טסלה נמצא בפאתי העיר אוסטין, טקסס. הבחירה של אילון מאסק למקם את ליבת הייצור של החברה דווקא באוסטין מעידה הרבה על הסביבה החדשנית והיזמית של העיר, ועל התמריצים והעידוד שהרשויות המקומיות מעניקות לעסקים הפועלים בשטחה. המפעל הביא לאזור אלפי מקומות עבודה וכבר השפיע משמעותית על הכלכלה המקומית.

אך לא רק טסלה, גם יצרניות רכב אמריקאיות גדולות אחרות משקיעות משאבים רבים בפיתוח כלי רכב חשמליים. לדוגמה, ג’נרל מוטורס הודיעה על תוכניות לייצר 30 כלי רכב חשמליים חדשים עד 2025, וגם פורד התחייבה להשקיע 22 מיליארד דולר בכלי רכב חשמליים עד 2025.

ממשלת ארה”ב גם סיפקה תמריצים לעידוד אימוץ כלי רכב חשמליים. לדוגמה, הממשלה הפדרלית מציעה זיכוי מס של עד 7,500 דולר עבור רכישת רכב חשמלי. חלק מהמדינות מציעות גם תמריצים נוספים, כגון הנחות או זיכוי מס. בנוסף, ערים ומדינות רבות משקיעות בתשתית טעינה כדי להקל על בעלי רכבים חשמליים להטעין את רכביהם. בהתאם לכך, תעשיית הרכב החשמלי בארה”ב צפויה לצמיחה משמעותית בשנים הקרובות. עם התמיכה של השקעות ממשלתיות ופרטיות כאחד, כלי רכב חשמליים צפויים להפוך לפופולריים יותר ויותר ככל שהצרכנים יהיו מודעים יותר ליתרונות שלהם, לרבות עלויות תפעול נמוכות יותר, השפעה סביבתית מופחתת ושיפור הביצועים.

בחודש יוני הקרוב תיערך תערוך AUTOTEC בעיר דטרויט. מדובר בתערוכת סחר מובילה לתעשיית הרכב המציגה את החידושים האחרונים בטכנולוגיית הרכב והחדשנות. האירוע מפגיש מומחים בתעשייה, מהנדסים, מעצבים ואנשי מקצוע אחרים מרחבי העולם כדי לחקור את המגמות וההתקדמות העדכניות ביותר בתעשיית הרכב.האירוע כולל מגוון רחב של תערוכות, כולל תצוגות של טכנולוגיות הרכב העדכניות ביותר, תפיסות עיצוב ומוצרים חדשניים. המשתתפים יכולים לצפות לראות מוצרים וטכנולוגיות מתקדמות של חברות מובילות בתעשייה. האירוע בדרך כלל מושך קהל רב ומגוון, כולל מהנדסים, מעצבים, מנהלי מוצר, בכירים ואנשי מקצוע אחרים מרחבי תעשיית הרכב. זוהי הזדמנות מצוינת עבור המשתתפים לקבל תובנות חדשות על התעשייה, ללמוד על מוצרים וטכנולוגיות חדשות ולהתחבר לאנשי מקצוע אחרים בתחום.

הנספחות הכלכלית בדרום מערב ארה”ב תקיים פעילות בתערוכה עם חברות ישראליות חדשניות הפועלות בתחום. מעוניינים במידע נוסף ובאפשרות להשתתף בפעילות? אנא פנו אלינו  ונשמח לסייע לכם.

 

צור קשר עם:

אורנה אברהם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל