רגולציה, הזדמנויות ואתגרים- שוק הטיפוח והיופי בברזיל

בשבוע הבא ה- 03/05/2023 בשעה 15:00 (שעון ישראל) הנספחות הכלכלית בריו יחד עם מכון הייצוא יקיימו אירוע וירטואלי לתחום הקסומטיקה בברזיל. מטרת האירוע להנגיש מידע על רגולציה וכניסה לשוק הטיפוח בברזיל יחד עם הרקע והנתונים על התחום.

שוק הטיפוח בברזיל נחשב לאחד השווקים הגדולים והפורחים בעולם. תעשיית הקוסמטיקה, מוצרי הטיפוח והבישום בברזיל הוא שוק הצרכנים הרביעי בגודלו בעולם בשווי של כ-23 מיליארד דולר. זהו השוק השני בדירוג העולמי של מדינות המשיקות את מספר המוצרים הגדול ביותר מידי שנה, שני רק לארה”ב. בתחום הקוסמטיקה ברזיל היא מדינה יצואנית ויבואנית. בשנת 2020 ייצאה ברזיל מעל ל- 600 מיליון דולר מוצרי קוסמטיקה והיגיינה. את עיקר הייבוא בברזיל ניתן לראות מ-מסין, צרפת, ארה”ב וספרד.

נושא החדשנות מניע את מכירות מוצרי הטיפוח בשנים האחרונות, כמו גם טרנדים חדשים לאור התחרות על הלקוחות בשוק זה. אחד השווקים הצומחים ביותר בתחום זה הוא שוק המוצרים הטבעיים והטבעוניים. על פי מחקר שפרסמה Technavio, ההערכה היא ששוק הקוסמטיקה הטבעונית עשוי לצמוח בכמעט 18 מיליארד ריאל ברזילאי עד 2024, עם שיעור צמיחה שנתי של 4%.

על מנת להיכנס לשוק בברזיל, המוצרים שמגיעים למדינה צריכים לעבור אישור רגולטורי על ידי הרשות הברזילאית Anvisa- מה המשמעויות? מהו התהליך? ואיך ניגשים אליו.. אנחנו מזמיניים אתכם להצטרף אלינו

 

להרשמה כאן

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל