סקירת סקטור ביטחון מולדת במקסיקו

שמירת ביטחון הציבור הנו תפקיד הפדרציה, המדינות והעיריות הפועלות במקסיקו. מטרתם לשמור על שלמותם וזכויותיהם של האזרחים וכן שמירה על חירויות, סדר ושלום הציבור, תוך מניעה של פשעים וביצוע סנקציות בגין עבירות מנהליות, וכן חקירה והעמדה לדין בגין פשעים אלה.

המועצה לביטחון לאומי מייסדת את היסודות לתיאום, הפצה וביצוע הסמכויות המצוינות, בין הגופים השונים.

ארבע שנים לתוך כהונתו של הנשיא לופז אוברדור, הכוחות המזוינים במקסיקו לוקחים תפקיד נרחב יותר במדינה. כמו כן, הצבא נהפך לגוף ביצועי, במשימות שהיו בעבר נתונות לסוכנויות אזרחיות, כגון הפעלת נמלים, הקמת בתי חולים, בניית שדות תעופה ועוד.

על פי תכנית הפיתוח הלאומית 2019-2024, כוחות אלה אחראים על מספר פרוייקטי תשתית שהנם פרויקטי דגל של הנשיא.

אתגרי הביטחון של מקסיקו רבים ומגוונים, ונושאים בצדם הזדמנויות עסקיות, באמצעות אספקת שירותים ומוצרים טכנולוגייים לרשויות ברמה המוניציפלית, המדינתית והפדרלית. זאת, בתחומים כגון ערים חכמות, שיתוף פעולה אזרחי, הגנות סייבר, הגנת גבולות, פרוייקטי תשתית ועוד.

מתעניינים בשוק המקסיקני, מחפשים הזדמנויות עסקיות בסקטור ביטחון המולדת ומעוניינים לדעת עוד? מוזמנים לקרוא את הסקירה הסקטוריאלית המלאה כאן.

סקירה סקטוריאלית - בטחון מולדת במקסיקו

לשם יצירת קשר עם קצינת הסחר העוסקת בתחומי ביטחון המולדת, טלקום, ערים חכמות וחינוך – Karla Lopez – אנא צרו קשר במייל או בלינקדין.

עבור כל מידע נוסף בנושא, כמו גם הזדמנויות עסקיות בסקטורים שונים, אתם מוזמנים לפנות לנספחות הכלכלית במקסיקו באמצעות אתר האינטרנטבמיילבלינקדיןובטלפון.

צור קשר עם:

ליאור יפה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל