מטרגטים חברות utility בקולומביה? אפשרות להשתתף בכנס ותערוכה Andesco 2023

Andesco הינה אחת התערוכות הגדולות והותיקות באמריקה הלטינית בתחום חברות ה-utility (שירותים ציבוריים) בדגש על חברות מים ותברואה עירוניות, חברות אנרגיה (המקטע העירוני אך גם מעבר לו), חברות תקשורת וספקיות אינטרנט.

התערוכה הגדולה מסוגה מתקיימת מדי שנה בעיר קרטחנה (Cartagena) לחוף הים הקריבי, והשנה תתקיים בין התאריכים 14-16 ביוני.

מה ניתן לצפות מהשתתפות בתערוכה זו?

בתערוכה לוקחים חלק למעלה מ-3,500 משתתפים פיזיים ועוד אלפים רבים של משתתפים וירטואליים.

על אף שהדגש בתערוכה הינו על רמת העיר (חברות ברמה המוניציפלית) – בקולומביה רבות מחברות אלו הינן מהגדולות שפועלות בשוק הקולומביאני, וחלקן פועלות למעשה גם ברמה הלאומית (כמו למשל חברת התקשורת של העיר בוגוטה ETB אשר הרחיבה בהדרגה את מתן השירותים הרבה מעבר לגבולותיה של העיר). בהתאם, ניתן לצפות לראות בתערוכה ולהיפגש עם מקבלי החלטות מתחומי המים, התברואה, האנרגיה, התקשורת, ועוד. בתערוכה מבקרים בכירים מחברות השירותים השונות לצד שחקנים נוספים מהאקו-סיסטם לרבות חברות אינטגרציה טכנולוגית, ספקי תקשורת וציוד תקשורת, אנשי ממשל וחברות ממשלתיות, מנהלים בכירים מבנקים, חברות ביטוח וכן מעולמות המדיה והמדיה הדיגיטלית.

התערוכה הינה בדגש טכנולוגי ועל כן רלוונטית לחברות ישראליות הפועלות בתחומים אלה. לתשומת לב: התערוכה מתנהלת בשפה הספרדית. לפילוח הסגמנטים הרלוונטיים וכן לפי רמת בכירות ארגונית – מוזמנים לעיין בקישור הבא.

כיצד ניתן לקחת חלק?

חברות ישראליות המעוניינות לקחת חלק בתערוכה, אם כמבקרות ואם כמציגות, ולקבל סיוע מצוות הנספחות הכלכלית הן בהיבטים הטכניים-לוגיסטיים והן ברמת קביעת הפגישות והליווי העסקי – מוזמנות ליצור קשר עם קצינת הסחר אלחנדרה הרננדז Alejandra.Hernandez@israeltrade.gov.il  או באמצעות אתר זה.

 

 

 

צור קשר עם:

ניר אדם סלע

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל