וובינר רגולציה לתחום המזון

ב- 4 לאפריל, הנספחות הכלכלית בריו יחד עם GFI Brazil תקיים וובינר לתחום המזון עם דגש על רגולציה. באירוע יסבירו מומחים מהשוק הברזילאי על התחום ועל הרגולציה המרכזית שכל מי שרוצה להשתלב בשוק הברזילאי צריך לדעת, בפרט גם על נושא תחליפי החלבון.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף! להרשמה כאן

תחום הפודטק הוא תחום עולה בברזיל שמעורר עניין רב בקרב משקיעים, חברות מזון גדולות שרוצות להיכנס לתחומי החדשנות והמזון החלופי, גורמי חקלאות וגורמי ממשל שיודעים שגם הם יצטרכו לענות לאתגרים בנושא המזון, במיוחד במדינה שהיא אחת היצואניות המובילות של מוצרי מזון בסיסיים ומכילה אוכלוסייה של מעל ל- 200 מיליון אנשים.

בברזיל, שוק החלבון האלטרנטיבי כולל כ-100 חברות שמייצאות מוצרים לכ-30 מדינות. ההמבורגר הצמחי הראשון בברזיל הושק על ידי הסטארט-אפ Fazenda Futuro שהחל את פעילותו במאי 2019. מהר מאוד הגיעו למגרש עוד שחקנים בינלאומיים כמו ענקית המזון Marfrig במיזם משותף עם ADM, JBS ו- BRF. בשנת 2019 השיקה את קבוצת Mantiqueira את N.OVO -תחליף ירקות למתכונים שכיום יש בו חביתות, רטבים ועוף עשוי מירקות.

שוק תחליפי הבשר בברזיל הגיע לכ- 107 מיליון דולר בשנת 2021 (ע”פ Euromonitor’s Passport platform), נתון זה מראה על צמיחה של 30% מהשנת 2020, אז עמדו המכירות על 82 מיליון דולר. התחזית היא שעד 2026 סקטור זה יעלה על 425.3 מיליון דולר במכירות בשוק הברזילאי.

על פי סקר GFI Brazil משנת 2020, 50% מהאוכלוסייה טוענים שכבר הפחיתו את צריכת הבשר, מדובר בגידול של 73% בהשוואה ל-2018. הבריאות הייתה גם המניע העיקרי לשינוי הרגל זה בקרב הברזילאים: כ-59% מהברזילאים טוענים שהפחיתו את צריכתם של מוצרים מהחי מסיבות בריאותיות. מספר זה מגיע ל-70% אם ניקח בחשבון גם הגבלות רפואיות, שעליהן הצביעו 11% מהנשאלים.

כל הנתונים הנ”ל מצביעים על מגמות בשוק אותם יציגו המומחים בוובינר. זה מראה שינוי משמעותי לטובת סקטור הפודטק ותחליפי מזון. הנספחות בריו תשמח לסייע לכל חברה ישראלית שמתעניינת בשוק שלנו, כמו כן, נשמח לראותכם איתנו ביום שלישי הבא (4/4).

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל