טכנולוגיות חינוך בקולומביה – הזדמנויות עבור חברות אד-טק ישראליות

מערכת החינוך בקולומביה הינה בין הגדולות במדינות אמריקה הלטינית. למעלה מ-9 מיליון תלמידים לומדים במערכת החינוך במדינה (ציבורית ופרטית יחד), וכ-2.5 מיליון קולומביאנים לומדים באופן פעיל במוסדות להשכלה גבוהה.

מערכת החינוך הציבורית משרתת את הציבור העירוני והכפרי כאחד, בעוד שמרבית החינוך הפרטי מתרכז בעריה הגדולות והמרכזיות של קולומביה.

חברות ישראליות משולבות מזה שנים במערכת החינוך הקולומביאנית עם פתרונות הכוללים שילוב של חומרה ותוכנה עבור תלמידים במימון ממשלתי, ופתרונות תוכנה המשמשים בעיקר במערכת החינוך הפרטי. בנוסף במהלך השנים האחרונות חברות ישראליות מציעות בהצלחה פתרונות טכנולוגיים המשמשים ישירות את התלמידים ואת משפחותיהם.

על ההזדמנות הנוכחית

הנספחות הכלכלית בקולומביה, על מנת להקל על החברות הישראליות לחדור לשוק הקולומביאני, מגבשת “חבילת פתרונות” שתוצע לבתי ספר פרטיים נבחרים.

חברות ישראליות המעוניינות להיכלל ברשימה הקצרה שתוצע – מוזמנות ליצור קשר עם צוות הנספחות הכלכלית בקולומביה, באמצעות אתר זה או בדוא”ל Bogota@israeltrade.gov.il

יצויין שמספר בתי ספר נבחרים בקולומביה הציעו לאפשר לחברות הישראליות שתיכללנה ברשימה – לבצע פיילוט בבתי הספר, בדגש על חברות שתהיינה מוכנות לתת לתקופה מוגבלת רשיונות תוכנה ללא עלות, אמצעי הדגמה וכיו”ב כאשר בתי ספר אלה יהוו גם “חדרי תצוגה” חיים (“שואו-רום”) עבור הפתרונות הישראליים. צוות הנספחות הכלכלית בקולומביה עומד לרשות החברות הישראליות באופן כללי אף אם אינן עונות על “תנאי” ההזדמנות הקונקרטית.

תיאום פרטי ההשתתפות הקונקרטית של כל חברה – יתבצע מול צוות הנספחות בשבועות הקרובים.

 

* הערה: אין באמור בפרסום זה בכדי לחייב גורם כלשהו לתת גישה לבתי הספר. ההחלטה הסופית לגבי רשימת הפתרונות הישראליים שייושמו הינה של הגורמים המקומיים העוסקים בכך

 

 

 

צור קשר עם:

ניר אדם סלע

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל