סקירת סקטור הספורטק במקסיקו

מאז ימי קדם, ספורט היה מרכיב קריטי בפיתוח חיי פנאי וכלכלה פוריים במקסיקו. באמצע המאה העשרים מוסדות רשמיים במקסיקו הוקדשו לביסוס וקידום תרבות הספורט הלאומית, יחד עם ספורט מודרני כמו היאבקות, אתלטיקה, שחייה, הרמת משקולות, אגרוף, כדורגל, רכיבה וטאקוונדו. עם זאת, התפתחות המשחקים האולימפיים במקסיקו 68 הביאה לפיתוח טכנולוגיות חדשות בתחום הספורט, כמו גם בתחום התשתיות כגון תחבורה, מים ועוד.

כדי לקדם תרבות ספורטיבית במקסיקו, הממשלה הפדרלית אישרה בשנת 2013 את החוק הכללי לתרבות גופנית וספורט, להסדרת מגזרי הספורט הפיזי ברמה הלאומית.

במקסיקו ישנם ארבעה גורמים רגולטוריים עיקריים, שהם שחקנים קריטיים בפיתוח הספורט הלאומי. יתרה מכך, הם לוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות במגזר הציבורי כמו גם במגזר הפרטי, ומבטיחים שחברות, כמו גם המועדונים, עומדים בהנחיות הפדרליות.

התרבות הספורטיבית במקסיקו מהווה הזדמנות מרכזית עבור מותגים וקמעונאים, שכן מקסיקני מבלה בכל יום ממוצע של 14.4 דקות באתרי ספורט, בהשוואה ל-3 דקות בממוצע לאתרים אחרים. יתרה מכך, מבדיקת עומק עולה כי 59.4% מצרכני התוכן הדיגיטלי, הספורטיבי, מתעניינים גם בשירותים פיננסיים. מה שפותח הזדמנויות נלוות לפלח שוק נוסף, במיוחד כאשר מתמקדים בגברים המייצגים 60% מהמבלים באתרי הספורט.

מתעניינים בשוק המקסיקני, מחפשים הזדמנויות עסקיות בסקטור ומעוניינים לדעת עוד? מוזמנים לקרוא את הסקירה הכלכלית הסקטוריאלית המלאה אודות סקטור הספורט-טק במקסיקו כאן.

לפרטים נוספים ושאלות ניתן ליצור קשר במייל (אנגלית או ספרדית) עם Carla Rodriguez  –  קצינת הסחר בנספחות הכלכלית במקסיקו, האמונה על תחומי הסייבר, ניו מדיה, ריטייל, פינטק וספורטק.

עבור כל מידע נוסף בנושא, כמו גם הזדמנויות עסקיות בסקטורים שונים אתם מוזמנים לפנות לנספחות הכלכלית דרך אתר האינטרנטבמיילבלינקדיןובטלפון.

צור קשר עם:

ליאור יפה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל