קריאה אחרונה לכל החולמים… תערוכת South by Southwest יוצאת לדרך באוסטין, טקסס!

SXSW

בשביל מי שלא קרא את הפוסט הקודם שלי בנושא, south by southwest, או בקיצור SXSW היא תערוכת מדיה דיגיטלית וטכנולוגיה מבין החשובות בארצות הברית ובעולם כולו, מתקיימת באוסטין טקסס מדי שנה ומושכת קהל של עשרות אלפי מובילי דעה מתחום התקשורת, האמנות, ספורט, מוזיקה, קולנוע (ביניהם מספר מרשים של כוכבים הוליוודיים כפי שתוכלו לראות בסרטון) ועוד.

לצד ההערכה הידועה בעולם לחדשנות והטכנולוגיה הישראלית, אנו עדים בשנים האחרונות לעליית קרנה של סצנת התרבות והתוכן הישראלית עם הצלחות מרשימות של הפקות ישראליות בחו”ל. השילוב הייחודי בין תרבות לחדשנות והנקודה בה שני העולמות הלכאורה מנוגדים הללו נפגשים, היא בדיוק לב לבה של התערוכה הייחודית הזו, אשר תתקיים באוסטין, טקסס, בתאריכים 10-19 למרץ 2023. לצד התערוכה יתקיים גם כנס מקצועי בהובלת מומחים.

כנס מקצועי

במהלך הכנס המקצועי, מומחים מרחבי העולם ידונו בנושאים כגון משבר האקלים, קולנוע וטלוויזיה, תרבות, עיצוב, גיימינג, מדיה, מוזיקה וטכנולוגיה, ספורט, חדשנות, תיירות ועוד

הנספחות הכלכלית בדרום מערב ארה”ב תקיים פעילות צד בזמן התערוכה בשיתוף אנשי קשר וגופים מקומיים מובילים מעולמות המדיה הדיגיטלית ומעוניינת לשלב חברות ישראליות בעלות טכנולוגיות ופתרונות רלוונטיים בפעילות זו.

חברות ישראליות המתכוונות לבקר בדרום מערב ארצות הברית במקביל לתערוכה זו, מוזמנות לפנות לנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה באוסטין לקבלת מידע נוסף ולהשתתפות בפעילות המתוכננת.

Austin@israeltrade.gov.il

בהצלחה!

 

 

צור קשר עם:

אורנה אברהם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל