עליית סקטור הפינטק בשוק הפרואני- מגמות ותובנות

סקטור הפינטק נמצא בתנופה גלובלית וצובר תאוצה בשווקים ברחבי העולם. אמנם ישנו צורך תשתיתי ברגולציה שתתמוך את הפתרונות החדשניים אך הביקוש בהחלט גבוה ונדרש למימוש בקרב חברות פרטיות שמנהלות ממשקי מסחר עם לקוחות וגופים פיננסיים.

כיום, שמירת המידע והפרטיות, הגנה על פרטים אישיים ומניעת הונאות הם נושאים קריטיים כאשר מדובר על ניהול פיננסי. לא בכל המוסדות הממשלתיים/ מדיניים, המידע נשמר ומוגן כראוי ועל כן הביקוש לפתרונות פינטק גובר.

בהתאם למגמה העולמית ולסיבות שציינתי מלה, גם סקטור הפינטק בפרו צובר תאוצה לאחרונה ונראה כי ישנה התקדמות משמעותית בתחום. ישנו רצון להעלות את המודעות בכל הקשור להגנת המידע ושמירה על פרטיות הלקוחות, ניטור פעילות חשודה פנים- משרדתית ומניעת הונאות מחוץ ומבפנים.

הגנת המידע בפרו ע”י הרשויות הציבוריות אינה עומדת כלל בסטנדרט הבסיסי והיא פרוצה לחלוטין. על מנת לגשר פער זה, החברות והבנקים הפרטיים מחפשים את הפתרון היעיל והבטוח ביותר שיאפשר להם המשך התנהלות תקינה אל מול הלקוחות שלהם ולמנוע את דליפת המידע וחשיפתו.

איגוד הבנקים הפרואני (ASBANC) אמון בין היתר על מציאת פתרונות יצירתיים, אמינים וחדשניים לחברות בו והינו מכווין אותן לאימוץ ויישום פתרונות אמינים. בנוסף על כך, ואולי באופן בסיסי יותר, חשוב לאיגוד והגופים הפרטיים במדינה (כמו האב הפינטק וכו) ליצור מודעות של פינטק בקרב המנהלים הבכירים בסקטור, העובדים בגופים הפיננסים אך גם הלקחות- האזרחים במדינה. להעלות את המודעות בדבר הצורך והחשיבות העליונה בהגנה ושמירה על הפרטיות וכמובן שבכך גם למנוע הונאות.

הנספחות הכלכלית בפרו מייצרת תשתית של הזדמנויות בתחום הפינטק. בין אם דרך חיבורים רלוונטיים, פעילויות וירטואליות ופיזיות ואירועים ייעודיים לסקטור הפינטק.

נשמח לסייע בכניסה לשוק הפרואני ולהציג את ההזדמנויות לחברות המעוניינות בכך ע”י היכרות עם החברות ובחינת השירותים המוצעים לעומת הביקוש בשוק המקומי. אתם מוזמנים לבחון את השוק הפרואני והפוטנציאל הטמון בו.

הנספחות הכלכלית בפרו מנגישה את ההזדמנויות הקיימות בשוק הפרואני וזמינה לכל שאלה וסיוע נדרש. אל תהססו לפנות אלינו- Lima@israeltrade.gov.il

למעקב אחר הזדמנויות נוספות ופעילויות של הנספחות- Israel Economic & Trade Mission to Peru

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל