מרכז מחקר חדש במנהטן בשווי 1.6$מילארד

עם התפרצות מגפת הקורונה בעולם, הייתה ניו-יורק למטרופולין שנפגע הכי קשה בארה”ב. המגפה המתמשכת היא האסון הקטלני ביותר בהיסטוריה של העיר ניו-יורק, כאשר לצד האתגר הבריאותי הדרמטי עברה העיר טלטלה כלכלית משמעותית, ממנה היא מתאוששת בהדרגה, בדומה למקומות אחרים בעולם.

מגפת הקורונה הציפה עבור מקבלי ההחלטות, בין היתר, גם את הצורך לקדם מחקר בתחום הבריאות ולפתח כלים שיסייעו בניהול משברים עתידיים.

ב- 13 לאוק’ 2022 הכריזו מושלת ניו-יורק קאת’י הוקול וראש העיר ניו-יורק אריק אדמס , בהצהרה לתקשורת, על תכנית ה-1.6 מיליארד דולר לטובת בניית מרכז חדש במנהטן- מחקר מדעי החיים.

מטרת הקמת המרכז הינה קידום מחקר מדעי בתחום הבריאות לטובת הארכת תוחלת החיים ואיכות החיים. שטח המרכז ישתרע על 1.5 מיליון מ”ר, וזאת על פני רחוב שלם (“בלוק” שלם). הוא צפוי להבנות בשטחו של המרכז הקיים למדעי הבריאות של האנטר קולג’ באזור KIPS PAY.

המרכז יתמקד בין היתר בפיתוח חיסונים ותרופות למחלות כרוניות. מעבר לעיסוק זה, המרכז יהווה אבן שואבת לאקדמאים בעיר, והוא צפוי לספק תעסוקה לעובדים בתחום מדעי החיים. עוד צפוי המרכז לקדם פיתוח ובחינת כלים לניהול משבר דומה בעתיד.

הצפי לפתיחה הוא 2031, עם פתיחת המרכז צפוי ביקוש גבוה לעובדים בתחומי תעשיית מדעי החיים ובריאות הציבור.

נספחות משרד הכלכלה בניו-יורק מסייעת לחברות ישראליות לחדור ולפתח עסקים בחוף המזרחי של ארה”ב. כחלק מפעילות זו אנו עוקבים אחרי ההתפתחויות בסקטורים שונים באזורנו, ושמחים להביא ידיעות וחדשות בעלות משמעות עסקית לידיעתן של החברות הישראליות. תחום מדעי החיים הוא תחום מוביל עבורנו, ואנו מקיימים פעילויות רבות לאורך השנה בסקטור זה.

נשמח לעמוד עמכם בקשר ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו!

לכתבה המלאה :

https://gothamist.com/news/16-billion-life-sciences-hub-to-be-built-in-manhattan

לאתר הגוף לפיתוח כלכלי של העיר ניו-יורק בתחום מדעי החיים – למידע נוסף על הסקטור והתכניות הקיימות והעתידיות:

https://lifesci.nyc/

צור קשר עם:

ענת כץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל