עוד אירועים בחזרה לשגרה

כבר סיפרתי בעבר על החזרה לשגרה בברזיל. על התערוכות והאירועים שחוזרים אחרי שנתיים שבהם הדברים היו לגמרי און-ליין. חודש ספטמבר היה הדוגמא הטובה לכמה הברזילאים צמאים חזרה למפגשים פנים מול פנים וכמו כן, לחדש את עולם העסקים עם כל האתגרים שהוא מביא והשינויים של העולם שאחרי הקורונה.

מעבר לתערוכת Exposibram  עליה דיברתי בבלוג הקודם. הגענו לאחר שבוע הצוות וני לסאו פאולו למספר אירועים שהתרחשבו בו זמנית. האירוע הראשון היה אירוע בריאות שהוא כנס עם תצוגה אקסלוסיבית של חברות הנקרא HIS. הכנס מושך אליו גורמים רבים מהתעשייה וניתן בעיקר ללמוד על הטרנדים שמעניינים את תעשיית הבריאות הבזרילאית ואת השינויים שבה.

לאחר מכן, הגענו לתערוכת Mind The sec ערוכת סייבר אקסלוסיבית שמביאה אליה קהל מאוד ממוקד שכן הכניסה היא בתשלום. התעשייה ממוקדת בפתרונות סייבר ו- 14 החברות הישראליות שנכחו באירוע עם ביתן עוררו עניין רב בקרב המבקרים. הצוותים שלנו מריו וסאו פאולו נכחו באירוע וסיועו בהיכרות עם אנשי קשר של הנספחות ומבקרים אחרים שפנו אלינו. האירוע היה מוצלח מאוד מבחינת כל הנוכחים ואנו שוקלים נוכחות אקטיבית יותר בשנה הבאה, מי שמעוניין מוזמן לפנות אלינו לפרטים ונוספים.

משם נסענו לצד השני של העיר לבקר בתערוכה ISC, תערוכת ביטחון ממוקדת לתחום. מדובר בתערוכה לא גדולה במיוחד אבל מעניינת. גם כאן הייתה נוכחות ישראלית, חברת Oguen הברזילאית המייצגת מספר חברות ישראליות הייתה בעלת ביתן גדול שמשך אליו אנשים רבים והיה עסוק כל העת. באירוע היו עוד פתרונות ישראלים שבחרו לקחת חלק ואנחנו היינו שם לסייע בפגישות עסקיות. בין המבקרים היו לא מעט אינטגרטורים ומפיצים לתחום שמנהלים פרוייקטים של ביטחון ומהווים צינור חשוב להפצה וקידום של פתרונות טכנולוגיים.

האירועים לשנת 2023 כבר מתפרסמים ואנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת מידע בתחומים שלכם ובמה הנספחות תוכל לסייע לכם

 

 

 

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל