קול קורא לפתרונות טכנולוגיה בתחום המכרות- הצטרפו לוובינר!

תחום המכרות הוא אחד מהסקטורים החזקים בפרו. חברות המכרות הינן מהמובילות בשוק הפרואני כחלק מהמגזר הפרטי ואחראיות על מעל 60% מהייצוא ועל כ- 10% מה-GDP של פרו.

פרו היא אחת המדינות המובילות בעולם בהפקת מינרלים בכרייה וביניהם; ברזל, מתכת, נחושת, פלדה, אבץ, כסף, זהב ועוד.

אופרציית המכרות דורשת טכנולוגיה שתהווה פתרון לאתגרים מגוונים הנמצאים תחת תחום זה. האתגרים רבים ועל כן ארגון המכרות והאנרגיה הלאומי של פרו (SNMPE) משיק השנה את הסבב ה-2 של תכנית ה”קול קורא” לחברות טכנולוגיה והנספחות הכלכלית בפרו שוב לוקחת בכך חלק ומזמינה את החברות הישראליות להשתתף בוובינר הייעודי לחברות הישראליות על מנת לספק לכם את כל המידע הנדרש ולאפשר לשאול שאלות ולהבין את התהליך ומשמעותו לעומק ולאחריו להירשם לאתגר.

הוובינר יציג את סקטור המכרות בפרו ואת התכנית שהארגון משיק ובו יפרט את 18 האתגרים ב- 5 תחומי שונים, להם נדרש למצוא פתרון חדשני ויצירתי על מנת לצמצם את הפערים הקיימים ביומיום ולעמוד בדרישות הסביבתיות הנדרשות מחברות המכרות. התהליך הינו ארוך טווח וכולל מספר שלבים ממיינים אשר במהלכו החברות המגישות מועמדות ייפגשו עם 11 חברות המכרות הפרואניות המובילות בשוק ויציגו להן את הטכנולוגיה והפתרון שהן מציעות.

חשוב להדגיש- יש מקום כמעט לכל תחום! הפתרונות הנדרשים נפרסים על פני תחומים רבים וכוללים; פתרונות של מים, קלינטק ואיכות סביבה, אינטילגינציה מלאכותית, פתרונות ייצור מתקדם לייעול תהליכים ועוד.

הוובינר יתקיים ב- 21.9.22 בשעה 17:00 שעון ישראל (כולל תרגום אנגלית).

זוהי ההזדמנות שלכם לחבור לאחד מהסקטורים המבוקשים בעולם, הירשמו עכשיו! 

 

 

למידע נוסף על ה”קול קורא” באתר ארגון המכרות- https://www.minergyconnect.pe/en/scouting-snmpe/

לכל שאלה, ניתן לפנות אל אחראי סקטור המכרות בצוות הנספחות: Paul.Nestares@israeltrade.gov.il

נתראה בוובינר!

צור קשר עם:

טל סיינוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל