קול קורא לפתרונות Gov-tech בקולומביה

קולומביה, מדינה בעלת כ-50 מיליון תושבים, נערכת לשדרוג טכנולוגי של המערכות המקוונות של הממשל, לטרנספורמציה דיגיטלית של המגזר הציבורי ולשימוש במערכות מקוונות עבור שירותי הממשל.
סוכנות החדשנות של קולומביה, Innpulsa Colombia, השיקה תכנית באמצעותה מחפש הממשל הקולומביאני טכנולוגיות ממשל מקוון –  Connect your Govtech.
באמצעות התכנית MiLAB ומעבדת ה-Govtech – שואפים יוזמי התכנית לספק מרחב שבו פתרונות טכנולוגיים יוכלו להיות מוצעים ולהשלים התאמתם לצורך פתרון האתגריים המקומיים בקולומביה, לרבות באופן בר-קיימא והמתחשב בסביבה.
 MiLAB – Govtech and Public Impact Laboratory, מעבדת החדשנות המופעלת על ידי iNNpulsa Colombia, מבקשת לתרום בתקופה זו להאצת הטרנספורמציה הדיגיטלית של המגזר הציבורי בקולומביה על ידי חיבור, באמצעות שיתוף פעולה ובקונספט של חדשנות פתוחה, בין המגזר הציבורי לבין יזמים וחברות קטנות ובינוניות המשתמשות בטכנולוגיות ובמתודולוגיות חדשניות.
כיצד משתלבים בתכנית?
מגישים מועמדות באמצעות האתר הבא (בספרדית*)
ההגשה לתכנית פתוחה בשלב זה עד ל-2 בספטמבר 2022 אך חברות ישראליות אשר מעוניינות לקחת חלק, אם במסגרת התכנית הנוכחית ואם באמצעות סיוע אחר שתעניק הנספחות – מוזמנות ליצור קשר עם צוות הנספחות באמצעות אתר זה או בדוא”ל bogota@israeltrade.gov.il
*חברות ישראליות אשר זקוקות לסיוע בתהליך ההגשה מוזמנת ליצור קשר עם צוות הנספחות הכלכלית בקולומביה
הערה: הנספחות הכלכלית מנגישה את ההזדמנות לידיעת החברות הישראליות אך אינה שותפה בתכנית, המופעלת באופן מלא על ידי מארגניה, בהתאם לכללי ההשתתפות שנקבעים על ידם ובהתאם לבחירתם

צור קשר עם:

ניר אדם סלע

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל