תערוכת InterSolar South America

תערוכת InterSolar South America – כבר יצא לי לדבר ולכתוב לא פעם על תחום האנרגיה בברזיל, והחודש הוא היה הפוקוס של הנספחות.

לפני כמה שבועות, ערכנו וובינר בו דיברנו על אופטימיזציה של תחום הסולר, והחודש התקיימה תערוכת Inter Solar South America עליה סיפרתי בבלוג הקודם.

התערוכה מושכת אליה מבקרים מכל האזור והופכת להיות התערוכה החשובה ביותר בתחום באמריקה הלטינית.

נציגי הנספחות ביקרו בתערוכה על מנת לבחון את אופי האירוע, אופי המבקרים, המיקום, הביתנים ולהתרשם מהאירוע שנחשב לחשוב ומשמעותי. נראה כי אכן כך. השנה מספר המבקרים באירוע חצו את המספרים של השנים הקודמות ויש שאומרים גם את האירוע המקביל באירופה.

לדברי המארגנים, באירוע שארך 3 ימים (תערוכה וכנס), ביקרו כ- 44 אלף אנשים, כאשר במהדורה הקודמת היו 28 אלף מבקרים “בלבד”. באירוע נכחו מעל ל- 400 מציגים מ-13 מדינות שונות, 3 ביתנים לאומיים: גרמניה, ארה”ב והאיחוד האירופי. בין המציגים והמבקרים נכחו ספקיות האנרגיה החשובות בברזיל, יצרניות האנרגיה, שחקנים בשרשרת האספקה, מפיצים ואינטגרטורים לתחום.

גם נוכחות ישראלית נרשמה כאשר 2 חברות ישראליות הציגו עם ביתנים עצמאיים ועוד 2 חברות ישראליות הגיעו כמבקרים. ל- 4 החברות הישראליות שנכחו באירוע תיאמה בהנספחות פגישות במקום וסייעה ככל שניתן.

נושא פתרונות האנרגיה הוא נושא בוער בממשלות, מדינות ובכלל בשיח הבינלאומי.

ברזיל (וכלל אמריקה הלטינית), נותנת דגש לנושא ויש לו מקום חשוב בפיתוח והטמעה ובמיוחד בניסיונות למציאת פתרונות חדשניים וטכנולוגיים שמתבססים על אנרגיה נקייה.נראה כי ברזיל מעוניינת להיות חלק מוביל ומשמעותי בתהליכים ומוכנה לקחת חלק גם בשלבים מוקדמים של חברות ובהשקעות. זהו עניין חדש יחסית בשוק שמעדיף לרוב מוצרים מוגמרים ומוטמעים באזור.

לסיכום, אם השוק הדרום אמריקאי מעניין אתכם וברזיל בפרט, כדאי לבחון השתתפות או ביקור בתערוכה שמתקיימת מידי שנה בסאו פאולו, ברזיל.

אם תרצו עוד פרטים או קישור למארגנים הנספחות תשמח לסייע. ואם אתם חברה עם פתרונות מעניינים בקלינטק על כל הבטיו שהשוק שלנו מעניין אותה אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל זמן.

מחכים לשמוע ממכן.ם!

צור קשר עם:

טלי סגל- אורדנטליך

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל